logo

<<  6/7 >>

Rumunsko 2009

2.7.2009 19:23

Aj v roku 2009 sme sa rozhodli štartovať v medzinárodnom preteku EnduRoMania, ktorý je organizovaný v rumunských Karpatoch. V skratke pripomeniem čo je EnduRoMania: Cieľom preteku je nazbierať čo najviac bodov. Na mape sú súradnicami udané miesta, na ktoré se musí endurista dostať. Tieto miesta sú rozmiestnené na ploche cca. 60 x 200 km a je ich 80. Bodovanie je rôzne, niektoré miesta sú za 100 bodov a niektoré až za 4000 bodov. Body sú rozdelené podľa obtiažnosti. Pretek začína v pondelok ráno rozdaním máp a nahraním súradníc do GPS, potom sa sformátujú teamy s minimálnym počtom troch ľudí kvôli bezpečnosti. Koniec preteku, ak prežijete, je v piatok, kedy sa vyhodnotí koľko ktorý team nazbieral bodov.

Keďže minulý rok sa nám skvele osvedčili štvorkolky CF MOTO Gladiator 510RX, tento rok sme vyštartovali aj s vozidlom SIDE-BY-SIDE od toho istého výrobcu - CF MOTO UTV 530. Pretek prebiehal veľmi podobným štýlom ako minulý rok, so všetkými štvorkolkami sme po piatich dňoch dorazili do cieľa a pri večernej vatre "vyfasovali" diplom od Sergia. Okrem defektov sme neriešili žiadne vážnejšie problémy. Myslím, že viac slov je zbytočných, pozrite si fotografie a videá z tejto vydarenej akcie.


FotogalériaVideogaléria


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

<<  6/7 >>© Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies