logo

<<  2/7 >>

Rumunsko 2014

11.8.2014 19:59

Naše obľúbené, nádherné Rumunsko! Po koľký krát? Šiesty? Siedmy? Kto to má počítať. Však je to jedno! Pokiaľ budeme vládať prekročiť sedadlo a sadnúť na štvorkolku tak tu budeme jazdiť stále. Minulého roku sme Rumunsko vynechali z dôvodu príprav na expedíciu v Centrálnej Ázii a keďže štvorkolky do Ázie cestovali už v máji a naspäť prišli v októbri nestihli sme navštíviť Rumunsko.

Tento rok sme cestovali naľahko, len na pár dní. Cestovali sme presne tá istá zostava ľudí aká bola v Ázii, takže o zábavu bolo postarané. Do Rumunska sme vybehli len na päť dní vyvetrať hlavu, dať nažrať naším drapákom trocha rumunskej hliny, pojazdiť obľúbené destinácie a späť domov. Štvorkolky fungovali skvelo, počasie nám prialo a tak sme si tých pár dní užili na jednotku. Mali sme zo sebou aj drona, ktorým sme prvé dni natáčali zábery zo vzduchu, nevydržali však káble na jemnej mechanike, ktoré sa pri prevoze terénom vytriasli, do budúcna vymyslíme lepší spôsob prepravy. Zopár foto je v galérii.


Fotogaléria
Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

<<  2/7 >>© Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies