logo 1/4 >>

CF MOTO Gladiator UTV 550 EFI

CF MOTO Gladiator UTV 550 EFI

CF MOTO Gladiator UTV 550 EFI

CF MOTO Gladiator UTV 550 EFI
CF MOTO Gladiator UTV 550 EFI
CF MOTO Gladiator UTV 550 EFI
CF MOTO Gladiator UTV 550 EFI


Popis

Úplne nové, moderné, cenovo nesmierne atraktívne, pracovné 4x4 UTV z produkcie CF MOTO. Osvedčená technika navrhnutá pre maximálny pracovný výkon. Špičková profesionálna nákladná štvorkolka nielen pre všetkých farmárov, lesníkov či drevorubačov! Moderná technológia, luxusný dizajn a maximálne pracovné využitie, toto všetko sa spája v pojme CF MOTO Gladiator UTV 550!


Za príplatok ponúkame:
Elektrický navijak :                  190 € s DPH
Posilovač riadenia EPS :        750 € s DPH
Plastová strecha :                   190 € s DPH
Predné sklo :                           190 € s DPH
Sada ALU diskov 14" :            340 € s DPH

Homologizácia: pre 2 osoby, ŠPZ v cene
 • Základom pracovnej štvorkolky Gladiator 550 UTV EFI je masívny, vysoko odolný oceľový podvozok, disponujúci nezávislým zavesením všetkých kolies s výborne zladenými široko nastaviteľnými tlmičmi. Pohonnou jednotkou je úplne nový, vysoko spoľahlivý, úsporný, jednovalcový motor s obsahom 500 ccm s EFI plnením Bosch a vysokým krútiacim momentom 46 Nm. Špičkový kanadský variátor CV Tech prenáša vyšší krútiaci moment tohto nového motora a samotná neprítomnosť spojky má za následok aj výrazne rýchlejší nástup akcelerácie! Tak toto je nová štvorkolka Gladiator UTV 550, ktorá je dokonca silnejšia než pôvodná "šesťstovka" UTV 630! Jasné pracovné zaradenie stroja podporuje tiež skvelá motorová brzda.

  Pohon 4X4 s uzávierkou, obrovská svetlá výška, skvelé jazdné vlastnosti, elegantné 14" plechové kolesá, viacplátnové odolné pneumatiky, priestranná sklopná korba s praktickými okami, navijak 3500 libier (voliteľné), bohaté úložné priestory, LED svetlá, multifunkčný displej, nastaviteľné sedadlo, plastová strecha a predné čelné sklo (voliteľné), bočné dvere, bezpečnostné pásy - to sú atribúty, ktoré z Gladiatora UTV 550 robia najvšestrannejšieho pomocníka, akého ste si mohli priať v danej cenovej skupine!

  Gladiator UTV 550 je homologovaný pre cestnú prevádzku ako dvojmiestne vozidlo pre vodičské oprávnenie skupiny B1 (automobil). Ako tradične je u strojov rady CF MOTO Gladiator exkluzívna trojročná záruka na celý stroj a tiež doživotná továrenská záruka na rám stroja.

 • CF MOTO

  CFMOTO Power Co., Ltd.CFMOTO - V súčasnosti jedna z najväčších, najmodernejších a najprogresívnejších svetových tovární na výrobu kvalitných štvorkoliek, motocyklov a motorov na svete. Hlavná továreň aj centrála firmy sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Hangzhou, približne 150km od Šanghaja, v provincii Zhejiang, ktorá patrí do ekonomicky najvyspelejší časti pevninskej Číny a je jedným z hnacích motorov ekonomického rastu celej krajiny.

  Továreň CFMOTO bola založená v roku 1989 a teraz zamestnáva viac ako 1500 ľudí. Od svojho vzniku vyrobila 98 typov vozidiel a 51 typov motorov, kvalitné CFMOTO produkty distribuuje vo viac ako 70 krajinách a regiónoch sveta. Výskumný a vývojový tím spoločnosti CFMOTO sa skladá z viac ako 200 zamestnancov z niekoľkých krajín, CFMOTO vlastní viac ako 110 patentových riešení. Čas, úsilie a odborné znalosti investované do rozvoja systému riadenia kvality umožňujú poskytovať vynikajúce a dôveryhodné produkty bezkonkurenčnej kvality za vynikajúcu cenu. Dlhodobý a úspešný rast firmy umožnil ďalší rozvoj aj na medzinárodnom poli. CF MOTO už niekoľko rokov veľmi úspešne spolupracuje na úrovni "joint venture" s rakúskym motogigantom KTM a špičkovým dizajnérskym štúdiom KISKA.

  CFMOTO Power Co., Ltd. sa zaoberá produkciou kvalitných úžitkových štvorkoliek. Štvorkolky CFMOTO patria medzi najpredávanejšie po celom svete. V Českej a Slovenskej republike sú štvorkolky CFMOTO všeobecne známe pod menom GLADIATOR a distribuované v predajnej sieti firmy Journeyman CZ s.r.o. Modelový rad GLADIATOR je dlhodobo najpredávanejšia a najobľúbenejšia úžitková štvorkolka v Českej aj Slovenskej republike. Vynikajúca kvalita, skvelá cena, perfektná dostupnosť náhradných dielov a profesionálneho servisu v najväčšej dealerskej sieti, nadštandardná 3 ročná záruka, úspešná závodná história v najnáročnejších off-road seriáloch a zázemie najväčšieho importéra robia zo štvorkoliek Gladiator jasnú voľbu!

  Dnes medzi hlavné produkty CFMOTO patria úžitkové pracovné štvorkolky ATV (all terrain vehicles), nákladné UTV (universal terrain vehicles), športové SBS (side-by-side), motocykle, skútre a motorové jednotky.

  Väčšina produktov sa testuje a ladí v Amerike a v Európe (okrem iného aj v ČR), takže výsledné výrobky sú pripravené priamo na mieru požiadaviek skúsených distribútorov.

  Každý rok továreň investuje obrovské prostriedky do ďalšieho vývoja a neustále modernizuje svoje linky, z ktorých schádzajú desaťtisíce nových strojov do celého sveta. V roku 2009 pribudla v továrni úplne nová výrobná linka, kde sa vyrábajú nové modely kategórie UTV / SSV. Táto linka pomohla ďalej zvýšiť kvalitu a kvantitu produkcie a zaradiť štvorkolky CFMOTO medzi svetových lídrov. V roku 2014 pribudla úplne nová linka robotického zvárania rámov a nová lakovňa plastov. Rok 2017 priniesol rozšírenie kapacity pre nové modelové rady motocyklov, ktoré vznikajú v spolupráci so svetoznámym rakúskym dizajnérskym štúdiom Kiska. A výhľad do budúcnosti? Firma zakúpila ďalšie obrovské priestory na úplne novú výrobnú halu a administratívne zázemie i testovací polygón. CFMOTO jasne ukazuje svoj ďalší smer a nenecháva nikoho na pochybách, že sa stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti "Powersports". Úspešným vstupom na svetovú burzu v roku 2017 tento fakt pevne potvrzuje.

   

 • Motor
  typ                         jednovalec chladený vodou 
  Výkon                        14,8 kW / 5600 ot. (ON-Road) / 28 kW(38PS)/6800 ot./min. 
  Objem                        195 ccm
  Vŕtanie x zdvih                        91 mm x 61,5 mm mm
  Zapalovanie                        ECU DELPHI (USA) 
  Chladenie                        kvapalina 

  Hnací systém
  Pohon                        2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný 
  Prevodovka                        automatická CVT 
  Uzávierka p. diferenciálu                        áno 
  Prevod                        R / N / H / L (spätný chod / neutrál / vpred / terénna redukcia) 

  Podvozok
  Zavesenie predné                        nezávislé dvojité A-ramená 
  Zavesenie zadné                        nezávislé dvojité A-ramená s priečnym stabilizátorom 
  Tlmiče predné                        nitrogénové nastaviteľné tlmiče 
  Tlmiče zadné                        nitrogénové nastaviteľné tlmiče 
  Brzdy predné                        kotúčové, hydraulické 
  Brzdy zadné                        kotúčové, hydraulické 
  Pneu predné                        26x9-14 
  Pneu zadné                        26x11-14 

  Rozmery a hmotnosti
  Celková dĺžka                        2980 mm
  Celková šírka                        1465 mm
  Celková výška                        1885 mm
  Svetlá výška                        300 mm
  Hmotnosť bez náplní                        560 kg
  Palivová nádrž                        27 litrov
  Nosnosť zadnej korby                        13 kg

  Legislatíva
  Homologizácia                        áno, pre 2 osoby 
  COC list                        áno 
  Technický preukaz                        áno 
  Vodičské oprávnenie                        Skupina B 

  Ostatné
  Farba                        Čierna 
                         Modrá 


 1/4 >>

Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


© Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies