logo<<  2/4 >>

CF MOTO Gladiator UTV 830 EFI

CF MOTO Gladiator UTV 830 EFI

CF MOTO Gladiator UTV 830 EFI

CF MOTO Gladiator UTV 830 EFI
CF MOTO Gladiator UTV 830 EFI
CF MOTO Gladiator UTV 830 EFI


Popis

Maximum bez kompromisov a bez limitov za fantastickú cenu. Úplne nová, dvojvalcová, pracovná štvorkolka CF MOTO Gladiator UTV 830 EFI je teraz pripravená pre všetky druhy ťažkej práce! Koniec roka 2014 priniesol najsilnejšie UTV od CF Moto - Gladiator UTV 830 EFI EX V-Twin s drobnými úpravami. Štvorkolka, ktorá značne rozhýbala stojaté vody strojov kategórie side-by-side prichádza do roku 2015 rozšírená o celých 35 cm a tým pádom je ešte stabilnejšia!

Za príplatok ponúkame:
Elektrický navijak :                 190 € s DPH
Posilovač riadenia EPS :       750 € s DPH
Plastová strecha :                  190 € s DPH
Predné sklo :                          190 € s DPH
 

Homologizácia: pre 2 osoby, ŠPZ v cene
 • Úplne nová, pracovná štvorkolka od spoločnosti CF MOTO, Gladiator UTV 830 EX EFI V-Twin

  Stroj, ktorý nepochybne rozhýbal stojaté vody štvorkoliek kategórie side-by-side. Z modelu CF MOTO Gladiator X8 má prevzatý osvedčený dvojvalcový motor s obsahom 800 ccm so vstrekovaním Delphi spoločne s úplne novou konštrukciou rámu, ktorý je dimenzovaný na všetky druhy práce, urobí z tohto UTV i fantastického spoločníka na športové vychádzky. Tento extrémne odolný stroj, určený prevažne pre profesionálnu prácu, vám umožní mnoho činností, ktoré ste doteraz nezvládli. Ak chcete prepravovať ťažké náklady v extrémnom teréne, ťahať nákladné vozíky, dopravovať osoby, sumarizovať sneh, jednoducho ak chcete prekračovať všetky bežné limity, je Gladiator UTV 830 EFI tým pravým strojom pre vás! Gladiator UTV 830 má úplne nový, odolný a starostlivo skonštruovaný podvozok s mohutným dimenzovaním všetkých partií, ktoré plne vychádzajú z osvedčených modelov predchádzajúcich generácií štvorkoliek a UTV radu Gladiator! Vďaka svojej priaznivej cene, ktorá nemá vo svojej kategórii absolútne žiadnu konkurenciu, dokáže Gladiator UTV 830 EFI osloviť okrem profesionálov aj farmára, záhradkárov, či chalupárov, pre ktorých je vysoká kvalita a dostupná cena rozhodujúcim kritériom!

  Základom stroja Gladiator UTV je masívny a vysoko odolný oceľový podvozok disponujúci nezávislým zavesením všetkých kolies s výborne zladenými a široko nastaviteľnými tlmičmi. Pohonnou jednotkou je testovaný a veľmi spoľahlivý dvojvalcový motor s obsahom 800 ccm, ktorého odolnosť a životnosť bola preverená v mnohých extrémnych závodoch a expedíciách. Všetky prevody sú pomocou kardanových hriadeľov a poloosí, sú koncipované ako maximálne bezúdržbové.

  Mohutná a priestranná korba Gladiatora UTV 830 EX EFI, ktorej konštrukcia je kombináciou kvalitného tvrdeného odľahčeného plastu a ocele, je sklopná a istená hydraulickými tlmičmi a samozrejme má aj otváracie masívne zadné čelo. Rozľahlá ložná plocha je vybavená aj okami na uchytenie nákladu.

  Nový stroj z rady Gladiatorov, UTV 830 EX EFI je vybavený homologizovaným ťažným zariadením s elektrickou zásuvkou!
  Kabína automobilového typu je vybavená ľahko udržovateľnými ergonomickými sedačkami zo syntetickej umývateľnej kože, robustným ochranným oceľovým rámom s integrovanými bezpečnostnými pásmi a kompletnou výbavou pre ľahké ovládanie stroja. Vo výbave kabíny nechýba praktické diaľkové ovládanie k navijaku či niekoľko odkladacích plôch vrátane uzamykateľnej skrinky u spolujazdca. K dokonalosti komfortu kabíny je k dispozícii plastová strecha, predné sklo, bočné dvere, bezpečnostné pásy a mnoho ďalších užitočných doplnkov, ktoré z Gladiatora UTV 830 EX EFI robia mimoriadne praktického a pohodlného pomocníka.

  63 koní, 72 Nm krútiaceho momentu, 4x4 s uzávierkou, obrovská svetlá výška, skvelé jazdné vlastnosti, navijak 3500 lbs, zliatinové 14 "kolesá, 6-plátnové odolné pneumatiky, bohaté úložné priestory, LED svetlá, multifunkčný displej, nastaviteľné sedadlo - to sú ďalšie vlastnosti, ktoré z Gladiatora UTV 830 EX EFI robia nejvšestrannějšieho pomocníka, akého ste si mohli priať!

  Gladiator UTV 830 EX EFI je homologizovaný pre cestnú prevádzku ako dvojmiestne vozidlo pre vodičské oprávnenie skupiny B1 (automobil). Ako tradične je u strojov rady Gladiator exkluzívna trojročná záruka na celý stroj a tiež doživotná továrenska záruka na rám stroja.

   

 • CF MOTO

  CFMOTO Power Co., Ltd.CFMOTO - V súčasnosti jedna z najväčších, najmodernejších a najprogresívnejších svetových tovární na výrobu kvalitných štvorkoliek, motocyklov a motorov na svete. Hlavná továreň aj centrála firmy sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Hangzhou, približne 150km od Šanghaja, v provincii Zhejiang, ktorá patrí do ekonomicky najvyspelejší časti pevninskej Číny a je jedným z hnacích motorov ekonomického rastu celej krajiny.

  Továreň CFMOTO bola založená v roku 1989 a teraz zamestnáva viac ako 1500 ľudí. Od svojho vzniku vyrobila 98 typov vozidiel a 51 typov motorov, kvalitné CFMOTO produkty distribuuje vo viac ako 70 krajinách a regiónoch sveta. Výskumný a vývojový tím spoločnosti CFMOTO sa skladá z viac ako 200 zamestnancov z niekoľkých krajín, CFMOTO vlastní viac ako 110 patentových riešení. Čas, úsilie a odborné znalosti investované do rozvoja systému riadenia kvality umožňujú poskytovať vynikajúce a dôveryhodné produkty bezkonkurenčnej kvality za vynikajúcu cenu. Dlhodobý a úspešný rast firmy umožnil ďalší rozvoj aj na medzinárodnom poli. CF MOTO už niekoľko rokov veľmi úspešne spolupracuje na úrovni "joint venture" s rakúskym motogigantom KTM a špičkovým dizajnérskym štúdiom KISKA.

  CFMOTO Power Co., Ltd. sa zaoberá produkciou kvalitných úžitkových štvorkoliek. Štvorkolky CFMOTO patria medzi najpredávanejšie po celom svete. V Českej a Slovenskej republike sú štvorkolky CFMOTO všeobecne známe pod menom GLADIATOR a distribuované v predajnej sieti firmy Journeyman CZ s.r.o. Modelový rad GLADIATOR je dlhodobo najpredávanejšia a najobľúbenejšia úžitková štvorkolka v Českej aj Slovenskej republike. Vynikajúca kvalita, skvelá cena, perfektná dostupnosť náhradných dielov a profesionálneho servisu v najväčšej dealerskej sieti, nadštandardná 3 ročná záruka, úspešná závodná história v najnáročnejších off-road seriáloch a zázemie najväčšieho importéra robia zo štvorkoliek Gladiator jasnú voľbu!

  Dnes medzi hlavné produkty CFMOTO patria úžitkové pracovné štvorkolky ATV (all terrain vehicles), nákladné UTV (universal terrain vehicles), športové SBS (side-by-side), motocykle, skútre a motorové jednotky.

  Väčšina produktov sa testuje a ladí v Amerike a v Európe (okrem iného aj v ČR), takže výsledné výrobky sú pripravené priamo na mieru požiadaviek skúsených distribútorov.

  Každý rok továreň investuje obrovské prostriedky do ďalšieho vývoja a neustále modernizuje svoje linky, z ktorých schádzajú desaťtisíce nových strojov do celého sveta. V roku 2009 pribudla v továrni úplne nová výrobná linka, kde sa vyrábajú nové modely kategórie UTV / SSV. Táto linka pomohla ďalej zvýšiť kvalitu a kvantitu produkcie a zaradiť štvorkolky CFMOTO medzi svetových lídrov. V roku 2014 pribudla úplne nová linka robotického zvárania rámov a nová lakovňa plastov. Rok 2017 priniesol rozšírenie kapacity pre nové modelové rady motocyklov, ktoré vznikajú v spolupráci so svetoznámym rakúskym dizajnérskym štúdiom Kiska. A výhľad do budúcnosti? Firma zakúpila ďalšie obrovské priestory na úplne novú výrobnú halu a administratívne zázemie i testovací polygón. CFMOTO jasne ukazuje svoj ďalší smer a nenecháva nikoho na pochybách, že sa stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti "Powersports". Úspešným vstupom na svetovú burzu v roku 2017 tento fakt pevne potvrzuje.

   

 • Motor
  typ                             štvortaktný dvojvalec, SOHC, 8 ventily, EFI 
  Výkon                             14,8 kW / offroad verzia 46 kW (63 PS) 
  Objem                             799,6 ccm
  Vŕtanie x zdvih                             91 x 61,5 mm
  Zapaľovanie                             CDI 
  Chladenie                             kvapalinové (voda + olej), elektrický ventilátor 

  Hnací systém
  Pohon                            2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný 
  Prevodovka                            automatická Duramatic, L/H/N/R, brzdenie motorom 
  Uzávierka p. diferenciálu                            áno, elektrické ovládanie 
  Prevod                            predný + zadný kardan 

  Podvozok
  Zavesenie predné                            nezávislé dvojité A-ramená 
  Zavesenie zadné                            nezávislé dvojité A-ramená 
  Tlmiče predné                            hydraulické, 5 - polohové nastavenie prepätia pružín 
  Tlmiče zadné                            hydraulické, 5 - polohové nastavenie prepätia pružín 
  Brzdy predné                            2 x hydraulická kotúčová 
  Brzdy zadné                            1 x hydraulická kotúčová 
  Pneu predné                            26 x 9-14, CST Abuzz 
  Pneu zadné                            26 x 11-14, CST Abuzz 

  Rozmery a hmotnosti
  Celková dĺžka                            2980 mm
  Celková šírka                            1430 mm
  Celková výška                            1885 mm
  Svetlá výška                            300 mm
  Rázvor                            1830 mm
  Hmotnosť bez náplní                             556 kg
  Palivová nádrž                            26 litrov

  Legislatíva
  Homologizácia                            áno, pre dve osoby 
  COC list                            áno 
  Technický preukaz                            áno, slovenský čistopis 
  Vodičské oprávnenie                            skupina B (osobný automobil) 

  Ostatné
  Farba                            Čierna 
                             Strieborná 


<<  2/4 >>

Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


© Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies