logo<<  4/4 

CF MOTO Gladiator Z1000 V-Twin EFI, SSV

CF MOTO Gladiator Z1000 V-Twin EFI, SSV

CF MOTO Gladiator Z1000 V-Twin EFI, SSV

CF MOTO Gladiator Z1000 V-Twin EFI, SSV
CF MOTO Gladiator Z1000 V-Twin EFI, SSV
CF MOTO Gladiator Z1000 V-Twin EFI, SSV
CF MOTO Gladiator Z1000 V-Twin EFI, SSV


Popis

CF MOTO Gladiator Z1000 V-Twin EPS
To je ​​​​​​spojenie úplne nového extrémne výkonného 1000 ccm motora a osvedčeného modelu Z8. Monumentálny záťah až 85HP, špičkový progresívny posilňovač EPS, kanadský bezspojkový variátor CV-Tech a skvele vyladený podvozok s plne nastaviteľnými nitrogénovými tlmičmi zabezpečí, že žiadny terén nie je prekážkou, žiadny kopec nie je dostatočne dlhý a cestné rovinky sú príliš krátke. Navrch dokonalý dizajn, ktorý podčiarkuje jedinečnosť najväčšej štvorkolky od spoločnosti CF MOTO z rodiny Gladiatorov na trhu!

Za príplatok ponúkame:
Elektrický navijak :                  190 € s DPH
Plastová strecha :                   190 € s DPH
Predné sklo :                           190 € s DPH
Tlmiče ELKA :                         750 € s DPH
Posilňovač riadenia EPS :      750 € s DPH

Homologizácia: T1
 • Uvedením modelu štvorkoliek Gladiator Z1000 V-Twin EPS vstúpilo CFMOTO v kategórii Side-by-Side do najvyššieho výkonového levelu.

  Extra silný, robustný 1000ccm motor s výkonom 80HP a najmodernejšia technika s modernizovaným vyspelým podvozkom vám prináša úplne novú dimenziu zábavy!
  Extrémna sila úplne nového 1000cc motora vás nenechá na pochybách, že riadite najsilnejšiu štvorkolku zo série Gladiator, aká kedy bola vyrobená. 

  Monumentálny záťah, okamžitá reakcia na plyn, fantastické zrýchlenie, priebeh otáčok a systém pohonu bezspojkovým kanadským variátorom CV-Tech, dáva veľkému stroju dostatok výkonu pre všetky druhy práce i zábavy. Rečou čísel - v off-road úprave máte k dispozícii až 85 koní (63kw) a 82 Nm krútiaceho momentu, to všetko plnené nemeckým vstrekovaním Bosch. Medzi ďalšie zásadné novinky patrí úplne nová prevodovka SmartShift s optimalizovaným pomalým prevodom pre efektívne využitie masívneho krútiaceho momentu či zdokonalený systém mazania motora. Modernizáciou prešla aj celá chladiaca sústava, ktorá má až o 35% vyššiu účinnosť a zaisťuje vyššiu efektivitu chladenia motora pri ťažkom pracovnom využití.

  Mohutne dimenzovaný podvozok Gladiatora Z1000 V-twin je vybavený nezávislým zavesením všetkých kolies, odpružením pomocou nových špičkových nastaviteľných nitrogénových tlmičov s upravenými priečnymi stabilizátormi a dlhými pevnými ramenami. Toto nové moderné špičkové odpruženie s vysokými zdvihmi zaisťuje absolútne komfortnú, pohodlnú, stabilnú a bezpečnú jazdu na všetkých terénnych povrchoch aj vyšších rýchlostiach.

  Úplne nový silný 1000 ccm motor, 4x4 s uzávierkou, pohodlné športové sedadlá či priestranná korba z kvalitného tvrdeného odľahčeného plastu, kam sa dá umiestniť aj objemný náklad, kanistre, či zásoby, to všetko si priam kričí o riadnu adrenalínovú expedíciu!

  Gladiator Z1000 V-TWIN je už v základnej cene vybavený špičkovými nitrogénovými nastaviteľnými tlmičmi, praktickými bočnými dverami, kvalitnými 14" hliníkovými kolesami, odolnými viacplátnovými 27" pneu CST s agresívnym vzorom, homologovaným ťažným zariadením, bezpečnostnými 3-bodovými pásmi, LED svetlami či multifunkčným displejom.

  Nová štvorkolka z radu Gladiator tiež môže byť voliteľne vybavená skvele fungujúcim posilňovačom riadenia (EPS), ktorý pridáva štvorkolke ďalšiu úroveň komfortu a uľahčuje riadenie v ťažkom teréne, pri pracovnom vyťažení, ako aj pri expedičných či len rekreačných cestách.

  CF Moto Gladiator Z1000 - poriadna adrenalínová zábava môže začať!

   

 • CF MOTO

  CFMOTO Power Co., Ltd.CFMOTO - V súčasnosti jedna z najväčších, najmodernejších a najprogresívnejších svetových tovární na výrobu kvalitných štvorkoliek, motocyklov a motorov na svete. Hlavná továreň aj centrála firmy sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Hangzhou, približne 150km od Šanghaja, v provincii Zhejiang, ktorá patrí do ekonomicky najvyspelejší časti pevninskej Číny a je jedným z hnacích motorov ekonomického rastu celej krajiny.

  Továreň CFMOTO bola založená v roku 1989 a teraz zamestnáva viac ako 1500 ľudí. Od svojho vzniku vyrobila 98 typov vozidiel a 51 typov motorov, kvalitné CFMOTO produkty distribuuje vo viac ako 70 krajinách a regiónoch sveta. Výskumný a vývojový tím spoločnosti CFMOTO sa skladá z viac ako 200 zamestnancov z niekoľkých krajín, CFMOTO vlastní viac ako 110 patentových riešení. Čas, úsilie a odborné znalosti investované do rozvoja systému riadenia kvality umožňujú poskytovať vynikajúce a dôveryhodné produkty bezkonkurenčnej kvality za vynikajúcu cenu. Dlhodobý a úspešný rast firmy umožnil ďalší rozvoj aj na medzinárodnom poli. CF MOTO už niekoľko rokov veľmi úspešne spolupracuje na úrovni "joint venture" s rakúskym motogigantom KTM a špičkovým dizajnérskym štúdiom KISKA.

  CFMOTO Power Co., Ltd. sa zaoberá produkciou kvalitných úžitkových štvorkoliek. Štvorkolky CFMOTO patria medzi najpredávanejšie po celom svete. V Českej a Slovenskej republike sú štvorkolky CFMOTO všeobecne známe pod menom GLADIATOR a distribuované v predajnej sieti firmy Journeyman CZ s.r.o. Modelový rad GLADIATOR je dlhodobo najpredávanejšia a najobľúbenejšia úžitková štvorkolka v Českej aj Slovenskej republike. Vynikajúca kvalita, skvelá cena, perfektná dostupnosť náhradných dielov a profesionálneho servisu v najväčšej dealerskej sieti, nadštandardná 3 ročná záruka, úspešná závodná história v najnáročnejších off-road seriáloch a zázemie najväčšieho importéra robia zo štvorkoliek Gladiator jasnú voľbu!

  Dnes medzi hlavné produkty CFMOTO patria úžitkové pracovné štvorkolky ATV (all terrain vehicles), nákladné UTV (universal terrain vehicles), športové SBS (side-by-side), motocykle, skútre a motorové jednotky.

  Väčšina produktov sa testuje a ladí v Amerike a v Európe (okrem iného aj v ČR), takže výsledné výrobky sú pripravené priamo na mieru požiadaviek skúsených distribútorov.

  Každý rok továreň investuje obrovské prostriedky do ďalšieho vývoja a neustále modernizuje svoje linky, z ktorých schádzajú desaťtisíce nových strojov do celého sveta. V roku 2009 pribudla v továrni úplne nová výrobná linka, kde sa vyrábajú nové modely kategórie UTV / SSV. Táto linka pomohla ďalej zvýšiť kvalitu a kvantitu produkcie a zaradiť štvorkolky CFMOTO medzi svetových lídrov. V roku 2014 pribudla úplne nová linka robotického zvárania rámov a nová lakovňa plastov. Rok 2017 priniesol rozšírenie kapacity pre nové modelové rady motocyklov, ktoré vznikajú v spolupráci so svetoznámym rakúskym dizajnérskym štúdiom Kiska. A výhľad do budúcnosti? Firma zakúpila ďalšie obrovské priestory na úplne novú výrobnú halu a administratívne zázemie i testovací polygón. CFMOTO jasne ukazuje svoj ďalší smer a nenecháva nikoho na pochybách, že sa stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti "Powersports". Úspešným vstupom na svetovú burzu v roku 2017 tento fakt pevne potvrzuje.

   

 • Motor
  typ                      štvortaktný dvojvalec, SOHC, 4 ventily, EFI 
  Výkon                      59 kW (80 PS) 
  Objem                      963 ccm
  Vŕtanie x zdvih                      91 mm x 74 mm mm
  Zapaľovanie                      CDI 
  Chladenie                      kvapalinové (voda + olej), elektrický ventilátor 

  Hnací systém
  Pohon                     2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný 
  Prevodovka                     automatická Duramatic, L/H/N/R, brzdenie motorom 
  Uzávierka p. diferenciálu                     áno, elektrické ovládanie 
  Prevod                     predný + zadný kardan 

  Podvozok
  Zavesenie predné                     nezávislé dvojité A-ramená 
  Zavesenie zadné                     nezávislé dvojité A-ramená 
  Tlmiče predné                     hydraulické, 5 - polohové nastavenie prepätia pružín 
  Tlmiče zadné                     hydraulické, 5 - polohové nastavenie prepätia pružín 
  Brzdy predné                     2 x hydraulická kotúčová 
  Brzdy zadné                     1 x hydraulická kotúčová 
  Pneu predné                     27 x 9-14, CST 
  Pneu zadné                     27 x 11-14, CST  

  Rozmery a hmotnosti
  Celková dĺžka                     2870 mm
  Celková šírka                     1510 mm
  Celková výška                     1830 mm
  Svetlá výška                     395 mm
  Rázvor                     2040 mm
  Hmotnosť bez náplní                     610 kg
  Palivová nádrž                     27 litrov

  Legislatíva
  Homologizácia                     áno, pre dve osoby 
  COC list                     áno 
  Technický preukaz                     áno, slovenský čistopis 
  Vodičské oprávnenie                     skupina B (osobný automobil) 

  Ostatné
  Farba                     Červená 
                      Čierna 


<<  4/4 

Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


© Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies