2018 SPARK 900 2UP 60HP

2018 SPARK 900 2UP 60HP

Produktoví inžinieri BRP sa rozhodli vyrobiť vodný skúter určený pre dobrodružstvo na vode v kruhu rodiny a priateľov, ktorý má výnimočné praktické vlastnosti, dostupnú cenu, nevšedný dizajn, no hlavne kvalitu. Vďaka týmto vlastnostiam nemá konkurenciu! Sparka si dokážete sami naložiť / vyložiť z prívesného vozíka priamo na vodu a čo viac, dokážete si ho odviezť prakticky na akomkoľvek dostupnom automobile vďaka ľahkej konštrukcií z Exoskeletu. Spotreba je druhou praktickou vlastnosťou, motory ROTAX ACE s výkonom 60 HP, nie sú smädné po benzíne, ale vystačia si s cca 7 l / 1 hod (v porovnaní s inými vodnými skútrami cca cez 20 l / 1 hod). Výhodou Sparka je aj jeho obstarávacia cena, za ktorú si nekupujete nejakú lacnú kópiu, ale výrobok BRP! Ak je niečo čo tento skúter nemá, tak ste to práve Vy...

Počet pasažierov: 2
Prihlásenie na Štátnu plavebnú správu + 250,- €

Dostupné farby: Licorice & Mango, Vanilla & Blueberry, Pineapple & Candy blue

Farby
Cena 6.790€ vrátane DPH

V základnej výbave nájdete

Jednoduchý a rýchly Rotax ACE vodného skútra Sea-Doo Spark s výkonom 60 HP a so spotrebou približne 7 litrov je perfektným hnacím prvkom skútra. Vďaka technológií Advanced Combustion integrovanej v motore je vodný skúter Sea-Doo Spark najúspornejšie plavidlo na trhu, ktoré poskytuje vynikajúci pomer výkonu k hmotnosti.

Exoskelet je odľahčený, využíva iba základné konštrukčné diely v prednej časti. Spark je vďaka tomu ľahší, ale krásne tvarovaný do hravého a jedinečného dizajnu, ktorý presne identifikuje tento skúter.

Je vyrobený z polytecu, čo je to odolný recyklovateľný materiál, ktorý je vysoko kompozitný. Obsahuje zmes polypropylénu a sklených vlákien, čo zabezpečuje jeho pevnosť a odolnosť voči tlaku a nízku hmotnosť.

Systém ITC zabezpečuje bezdrôtový prenos informácií z prednej páčky do motora. Je to presnejší a citlivejší spôsob ovládania škrtiacej klapky, čo znamená aj úspornejší a presnejší prenos paliva do motora.

D-SEA-BEL™ System - kombinácia premysleného tlmiaceho systému, ktorý zabezpečujú rezonátory a antivibračné komponenty. To je tajomstvo, prečo sú Sea-Doo skútre najtichšie na vode.

Multifunkčné informačné centrum - spravuje a oznamuje 16 kľúčových funkcií: Sport Režim (motor HO)/ režim Touring, kontrola hladiny paliva, otáčiek, rýchlosti, meranie spotreby paliva, počítadlo prevádzkových hodín.

Off-Throttle Assisted Steering (O.T.A.S.™) - operátor s prídavným účinkom riadenia vo voľnobehu, ktorý zabezpečuje lepšiu manévrovateľnosť.

Každý model je dostupný vo všetkých farebných prevedeniach. Použité sú pestré farby, ktoré jasne definujú letnú pohodu a nezamenitelný dizajn. V ponuke je taktiež široká škála polepov pomocou ktorých si vytvoríte vlastný dizajn svojho Sparka. 

Ďalšie informácie:

  • dvojmiestny skúter
  • ITC áno
  • IBR nie
  • priestor pre rukavice - 1,6 l
  • predný Front Storage Bin Kit - 28 l (možnosť dokúpenia)
  • možnosť dokúpiť originálnu škálu prislušenstva SEA-DOO
  • možnosť vytvoriť si vlastný dizajn pomocou polepov

Prihlásenie na Štátnu plavebnú správu + 250,- €