logo<<  2/2 

Štvorkolka ACCESS DRR 100

Štvorkolka ACCESS DRR 100

Štvorkolka ACCESS DRR 100

Štvorkolka ACCESS DRR 100
Štvorkolka ACCESS DRR 100
Štvorkolka ACCESS DRR 100
Štvorkolka ACCESS DRR 100


Popis

ACCESS DRR 100

Jedna z najpremyslenejších detských štvorkoliek pre mladých pilotov a budúcich šampiónov. Je širšia a stabilnejšia než ostatné detské štvorkolky, a s hravým a jednoduchým ovládaním, nízko položeným ťažiskom, automatickou prevodovkou a elektrickým štartovaním je doslova továrňou na zábavu pre všetky aktívne deti. Silnou stránkou je tiež motor s vysokou rezervou výkonu. Ten možno pre začiatok obmedziť, ale akonáhle mladý jazdec získa skúsenosti, DRR 100 má veľa potenciálu pre jeho ďalší rozvoj, a ani po čase ho neprestane baviť tak ako päťdesiatka. Ďalšou výhodou je spiatočka, ktorá vášmu dieťaťu umožní dostať sa ľahko z ťažkej situácie.

Farebné prevedenie: biela, čierna
                                   
 • Spiatočka

  Spiatočka umožňuje lepšiu manipuláciu v ťažkých miestach. Vďaka spiatočke dieťa samo rýchlo vyrieši každú hrozivú situáciu, bez toho aby ste ako rodičia museli zakaždým štvorkolku ručne vracať do pôvodného smeru. Stačí jednoducho zvoliť rýchlosť vpred alebo vzad, a ide sa ďalej.
   
  Motor

  Malí piloti si okamžite zamilujú živý dvojtaktný motor s dostatkom výkonu pre celodenné vyčíňanie. Automatické mazanie samočinne upravuje optimálny dávkovací pomer oleja, takže odpadajú starosti s prípravou mixu. Jednoduchý a spoľahlivý vzduchom chladený motor má nízke nároky na údržbu a dostatok výkonu. Ten možno pre začiatok obmedziť, ale po otvorení dieťa s prekvapením objaví pravý potenciál tejto štvorkolky.
   
  Podvozok

  Väčšina detských štvorkoliek je dobrá len na učenie základov, ale tým ich možnosti končia a ako sa vaše dieťa zrýchľuje, stávajú sa nebezpečnými. Access DRR 100 však má v zásobe stále nové a nové prednosti, vďaka ktorým sa vaše dieťa učí a zdokonaľuje neustále. Široká a extrémne stabilná konštrukcia podvozku umožňuje bezpečné prechádzanie zákrut, kvalitné pérovanie nevyrazí dieťaťu riadidlá z rúk a vykúzli mu úsmevy na tvári.
   
  Pohon

  Automatická prevodovka umožňuje dieťaťu plne sa sústrediť na jazdu, bez toho, aby muselo rozptyľovať svoju pozornosť radením. Ďalšou výhodou tejto automatickej prevodovky je, že záťah motora pri akcelerácii je úplne plynulý a bez akéhokoľvek prerušenia hnacej sily pri preraďovaní. Zadné kolesá sú poháňané reťazou, ktorý je v miestach, kde by s ním dieťa mohlo prísť do kontaktu, bezpečne zakrytý.
   
  Predné a zadné odpruženie

  Kvalitné pružiace a tlmiace jednotky, vzadu s progresívnou pružinou, sú päťpolohové, nastaviteľné v závislosti od terénu a náročnosti trate, rýchlosti jazdy a výkonnosti dieťaťa. Mimoriadne dlhé zdvihy perovania a optimálne zladené tlmiče vyžehlia všetky terénne nerovnosti, jazda je maximálne príjemná a bezpečná. Plne nezávislé zavesenie predných kolies v dvojitých lichobežníkových ramenách umožňuje dokonalú trakciu a tým výbornú ovládateľnosť v zákrutách.
   
  Brzdový systém

  Brzdový systém vzadu s kotúčovou a vpredu s bubnovými brzdami je dostatočne dimenzovaný a ľahko ovládateľný pomocou ručných páčok na riadidlách. Nožné nášľapy tak zostávajú voľné a bez prekážok, čím sa minimalizuje možnosť skĺznutiu detskej nohy pre bezpečný pohyb pri jazde.
   
  Závodné sedlo

  Nekompromisný prístup sa premieta aj v konštrukcii sedla. To svojím tvarom umožňuje jednoduché prenášanie váhy a poskytuje vynikajúcu oporu pri jazde. Zároveň je dostatočne pohodlné, takže na ňom dieťa s úsmevom môže stráviť aj celý deň. Mysleli sme aj na protišmykový poťah pre bezpečnú jazdu v daždi a blate.
   
  Osvetlenie

  Keď sa zábava pretiahne až do západu slnka, s DRR 100 bude vaše dieťa stále dobre vidieť na cestu. S účinným predným reflektorom a skvele viditeľným zadným svetlom bezpečne nájdete cestu domov aj za šera.
   
  Bezpečnosť

  U štvorkolky DRR 100 je kladený zásadný dôraz na bezpečnosť jazdy. Vďaka mnohým bezpečnostným prvkom tak štvorkolka sama napomáha udržať vaše dieťa za jazdy v bezpečí. Medzi najdôležitejšie bezpečnostné prvky patrí zakrytá reťaz, možnosť obmedzenia maximálnej rýchlosti, jednoduché a prehľadné ovládanie, bezpečné brzdy s jednoduchým ovládaním páčkami, zaguľatené hrany všetkých plastov bez ostrých okrajov, dobré osvetlenie vpredu aj vzadu, celoplošné protišmykové nášľapy bez rušivého brzdového pedála, nízka poloha ťažiska a kvalitné odpruženie.

 • ACCESS MOTOR

  Značka Access Motor je jedným z najvýznamnejších taiwanských výrobcov štvorkoliek.
  Okrem robustnej konštrukcie je hlavnou príčinou vysokej obľúbenosti štvorkoliek Access veľký dôraz kladený na kvalitu výroby, vysoká spoľahlivosť a všestrannosť. Firma Access Motor disponuje veľkým výskumno-vývojovým centrom, v ktorom sa vyvíjajú a testujú nové modely aj nové technológie, svoje motory si firma vyrába vo vlastnej modernej továrni vybavenej špičkovými výrobnými technológiami.
 • Motor
  typ                                       dvojdobý jednovlec
  Karburátor                                       Sun World PWK 21 
  Objem                                       89,2 ccm
  Zapalovanie                                       CDI 
  Chladenie                                       vzduchové
  Štartér                                       elektrický

  Hnací systém
  Pohon                                       zadná náprava 
  Prevodovka                                       CVT variátor 
  Prevod                                       reťaz 

  Podvozok
   
  Zavesenie predné                                       nezávislé A-ramená 
  Zavesenie zadné                                       spojené (kyvná vidlica)
  Tlmiče predné                                       hydraulické tlmiče  
  Tlmiče zadné                                       hydraulický tlmič 
  Brzdy predné                                       2 x bubnové
  Brzdy zadné                                       1 x 220mm hydraulický disk
  Pneu predné                                       AT 19 x 7-8 
  Pneu zadné                                       AT 18 x 9.5-8 

  Rozmery a hmotnosti
  Celková dĺžka                                       1470 mm
  Celková šírka                                       900 mm
  Celková výška                                       970 mm
  Svetlá výška                                       170 mm
  Rázvor                                       1010 mm
  Palivová nádrž                                       5 litrov


<<  2/2 

Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


© Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies