logo<<  6/6 

Štvorkolka Arctic Cat Alterra 1000 TRV XT, EPS

Štvorkolka Arctic Cat Alterra 1000 TRV XT, EPS

Štvorkolka Arctic Cat Alterra 1000 TRV XT, EPS

Popis

Arctic Cat Alterra 1000 TRV XT, EPS

Niektoré miesta jednoducho musíte objavovať vo dvojici. A nič iné vás tam nedostane tak pohodlne, suverénne a príjemne, ako štvorkolka Arctic Cat TRV 1000. Luxusne vybavená štvorkolka s jedným z najsilnejších motorov sveta štvorkoliek ponúka pohodlie obývačky, veľkoryso rozmiestnené na atraktívnych liatych hliníkových kolesách s nezávislým zavesením a sofistikovaným pružením Ride-in. Štvorkolka Arctic Cat TRV 1000 vám ponúka špičkovú výbavu vrátane posilňovača riadenia a predĺženého rázvoru, vďaka ktorému máte viac stability pri jazde a väčšiu istotu v prudkých výjazdoch.

ŠPZ v cene

Farebné prevedenie: biela

                                   
 • Motor 1000i H2 je obrovský, vodou chladený dvojvalec do V, 90°, SOHC, EFI s objemom 951 ccm s nevyčerpateľnou zásobou sily. Elektronické vstrekovanie zaisťuje čisté spaľovanie s vysokou účinnosťou a okamžitou reakciou na pridanie plynu. Vysokovýkonný dvojvalec pracuje za každých podmienok v optimálnej pracovnej teplote vďaka kvapalinovému chladeniu s veľkým chladičom a elektrickým ventilátorom.

  Menšia únava, jednoduchšie riadenie a ľahšie ovládanie. Posilňovač riadenia nielen výrazne znižuje silu potrebnú k riadeniu, ale zároveň pôsobí ako účinný tlmič úderov do riadidiel alebo volantu, keď v rýchlosti zachytíte o kameň alebo peň, alebo prehliadnete dieru vo vysokej tráve.

  Spoľahlivá automatická prevodovka DURAMATIC™ je konštruovaná pre najťažšie zaťaženie. Tento robusný variátor s plynule meniteľným prevodom reaguje okamžite na zmenu otáčiek, rýchlosti alebo zaťaženia motora. Prevodovku DURAMATIC™ tvoria tri hlavné prvky - primárna (hnacia) spojka, sekundárna (hnaná) spojka a ozubený klinový remeň, to všetko ešte doplnené o rozbehovú spojku, vďaka ktorej môže byť primárna spojka neustále zopnutá, čo zmenšuje opotrebovanie hnacieho remeňa. Prevodovka DURAMATIC™ má polohy L/H/N/R/P (redukcia/rýchlosť dopredu/neutrál/spiatočka a parking (u vybraných modelov) a podporuje brzdenie motorom z prudkého kopca.

  Ľahko ovládateľná elektrická uzávierka predného diferenciálu umožňuje podstatne zvýšiť trakciu kolies v náročnom teréne a pritom zachovať ľahké a obratné riadenie. Pri normálnej jazde v režime 4x4 sú predné kolesá poháňané cez otvorený diferenciál prednej nápravy. Ten umožňuje, aby sa mohli v zátačkách predné kolesá otáčať rôznou rýchlosťou a tým umožňuje jednoduché a ľahké ovládanie. Zapnutím uzávierky predného diferenciálu pri zaradenom pohone všetkých kolies (4WD) maximalizujete trakciu v ťažkom, extrémnom teréne, tam, kde by sa niektoré z predných kolies mohlo začať pretáčať. Sila motora ide potom rovnomerne na všetky štyri kolesá a to umožní s dôverou vyšplhať a zdolať akúkoľvek prekážku. Stačí len stlačiť tlačítko.

  Nezávislé zavesenie všetkých kolies s čo najmenším počtom pohyblivých dielov. Robusné, vylepšené dvojité A-ramená sú veľmi vysoko efektívne v celej dĺžke zdvihu pérovania, absorbujú najtvrdšie nárazy, znižujú ovládacie sily v riadení a pomáhajú minimalizovať nakláňanie v zátačkách.

  Elektricky pripojiteľný pohon všetkých kolies vás dostane na miesta, o ktorých ste doteraz mohli len snívať, umožní vám lepšiu trakciu v náročných podmienkach a suverénnu priechodnosť extrémnym terénom. Všetky štvorkolky 4x4 sú vybavené voliteľným náhonom buď len zadnej (2WD) alebo aj prednej (4WD) nápravy, popr. v režime 4WD s elektrickou uzávierkou predného diferenciálu. Výhodou elektronicky pripojiteľného náhonu predných kolies je to, že si ich môžete pripojiť v predstihu tak, ako chcete vy a nie ako je to u automatických systémov až v okamihu, kedy sa kolesá už pretáčajú. Náhon 4x4 oceníte aj v zime, kedy môžete miesto kolies namontovať snežné pásy a premeniť váš stroj vo vysoko účinné snežné vozidlo.

  Výkonné brzdy sú rovnako dôležité ako výkonný motor. Na hydraulické kotúčové brzdy s vŕtanými kotúčmi, brzdovými strmeňmi s veľkým priemerom piestov a pancierovými hadicami sa vždy môžete spoľahnúť pri posúvaní limitov vašich jazdeckých schopností.

  Nová pneumatika s vyšším vzorom pre úžitkové štvorkolky vychádzajúca zo slávnej ITP 589 M / S s novým zložením zmesi, ktorá sa vyznačuje dlhšou životnosťou a celkovo lepšími parametrami. Revolučné šesťplátnové pneumatiky Mud Lite XL sú konštrukčne rovnaké ako Mud Lite AT, ale majú vyšší vzor pre ešte väčší a účinnejší záber a kontrolu na nespevnenom povrchu. Je určená nielen do bahnitého prostredia, ale aj na bežné cesty. Aj v takto rozdielnom prostredí poskytuje plynulú jazdu a výborné držanie s dokonalým samočistiacim účinkom. Mud Lite XL je jedna z najlepších volieb pre úžitkové štvorkolky. Vysoká prejazdnosť bahnitým terénom, nízka váha, tuhá stavba a v neposlednom rade aj dlhá životnosť, to všetko je ITP MUD-LITE XL!

  Štvorkolky Arctic Cat sú pôsobivé samé od seba, ale metalický lak ich pozdvihne na úplne novú úroveň. Oproti farebným plastom pridá štvorkolke lesk a ešte viac zdvihne faktor závisti. Je to tá najkvalitnejšia a najodolnejšia farba, akú kto kedy na štvorkolkách použil. Hlavy sa budú zaručene otáčať.

  S namontovanou zadnou sedačkou budete vy aj váš spolujazdec cestovať luxusne prvou triedou. Spolujazdec sedí na svojom vlastnom sedadle a to vám, ako vodičovi dáva viac priestoru pre aktívne riadenie a vyvažovanie štvorkolky.

 • ARCTIC CAT

  Americká značka Textron / Arctic Cat patrí k popredným svetovým výrobcom štvorkoliek a snežných skútrov.
  Spoločnosť založil v roku 1960 Edgar Hetteen, "Otec snežných skútrov", ktorý začal vyrábať snežné skútre v meste Thief River Falls v Minnesote.
  Prvá štvorkolka Arctic Cat bola uvedená na trh v roku 1995 a vďaka mimoriadnemu pomeru kvality, úžitkovej hodnoty a technických parametrov svojich štvorkoliek sa Arctic Cat čoskoro stal jednou z najprestížnejších svetových značiek. Pre ich vyhlásenú spoľahlivosť a odolnosť slúžia štvorkolky Arctic Cat aj v armáde USA.
 • Motor
  typ                                štvortaktný dvojvalec do V (V-Twin), SOHC, 8 ventilov, EFI  
  Objem                                951 ccm
  Vŕtanie x zdvih                                102 x 85 mm
  Zapalovanie                                CDI 
  Chladenie                                kvapalinové, elektrický ventilátor 

  Hnací systém
  Pohon                               2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný 
  Prevodovka                               automatická Duramatic, L/H/N/R, brzdenie motorom 
  Uzávierka p. diferenciálu                               áno, elektrické ovládanie 
  Prevod                               predný + zadný kardan 

  Podvozok
  Zavesenie predné                               nezávislé dvojité A-ramená 
  Zavesenie zadné                               nezávislé dvojité A-ramená s priečnym stabilizátorom 
  Tlmiče predné                               hydraulické, 5 - polohové nastavenie prepätia pružín 
  Tlmiče zadné                               hydraulické, 5 - polohové nastavenie prepätia pružín 
  Zdvih tlmičov P/Z                               254 / 254 mm 
  Brzdy predné                               2 x hydraulická kotúčová 
  Brzdy zadné                               1 x hydraulická kotúčová 
  Pneu predné                               25 x 8-12 
  Pneu zadné                               25 x 10-12 

  Rozmery a hmotnosti
  Celková dĺžka                               2325 mm
  Celková šírka                               1247 mm
  Celková výška                               1206 mm
  Svetlá výška                               279 mm
  Rázvor                               1473 mm
  Hmotnosť bez náplní                               411 kg
  Palivová nádrž                               20,1 litrov

  Legislatíva
  Homologizácia                               áno 
  COC list                               áno 
  Technický preukaz                               áno 
  Vodičské oprávnenie                               skupina B (osobný automobil) 

  Ostatné
  Farba                               Biela 


<<  6/6 

Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


© Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies