logo<<  4/6 >>

Štvorkolka Arctic Cat Alterra 700 TRV XT, EPS

Štvorkolka Arctic Cat Alterra 700 TRV XT, EPS

Štvorkolka Arctic Cat Alterra 700 TRV XT, EPS

Popis

Arctic Cat Alterra 700 TRV XT, EPS

Štvorkolka TRV 700i na predĺženom podvozku je dokonale vybavená pre profesionálnu prácu i víkendové úteky. Modely štvorkoliek TRV sa líšia od základných modelov predĺženým podvozkom a výbavou par excellence. Nájdete tu napríklad priečny stabilizátor na zadnej náprave, elektrickú uzávierku predného diferenciálu, predný nosič SpeedRack alebo navijak WARN RT30 a homologované ťažné zariadenie. Dlhý rázvor vám navyše prináša vyššiu stabilitu a väčšiu istotu v prudkých výjazdoch. Posilňovač riadenia nielen výrazne znižuje silu potrebnú k riadeniu, ale zároveň pôsobí ako účinný tlmič úderov do riadidiel alebo volantu, keď v rýchlosti zachytíte o kameň alebo peň, alebo prehliadnete dieru vo vysokej tráve.

ŠPZ v cene

Farebné prevedenie: biela, zelená
                                   
 • Motor 700i H1 je agilný, kvapalinou chladený jednovalec s objemom 695 ccm s obrovskou ťažnou silou, veľkým točivým momentom a nízkou spotrebou. Elektronické vstrekovanie zabezpečuje čisté spaľovanie s vysokou účinnosťou, okamžitú reakciu na plyn, spoľahlivé štartovanie pri každej teplote a optimálne zloženie zmesi nezávisle od nadmorskej výšky.

  Agresívny vzor univerzálnych trojplátňových pneumatík Carlise Badlands XTR vám zaistí skvelú trakciu aj v najťažšom teréne. Vyrobené s využitím najmodernejších technológií ponúkajú radiálne pneumatiky Carlise Badlands XTR špičkové jazdné vlastnosti, vynikajúcu ovládateľnosť, mäkkú jazdu a vysokú životnosť.

  Menšia únava, jednoduchšie riadenie a ľahšie ovládanie. Posilňovač riadenia nielen výrazne znižuje silu potrebnú k riadeniu, ale zároveň pôsobí ako účinný tlmič úderov do riadidiel alebo volantu, keď v rýchlosti zachytíte o kameň alebo peň, alebo prehliadnete dieru vo vysokej tráve.

  Spoľahlivá automatická prevodovka DURAMATIC™ je konštruovaná pre najťažšie zaťaženie. Tento robusný variátor s plynule meniteľným prevodom reaguje okamžite na zmenu otáčiek, rýchlosti alebo zaťaženia motora. Prevodovku DURAMATIC™ tvoria tri hlavné prvky - primárna (hnacia) spojka, sekundárna (hnaná) spojka a ozubený klinový remeň, to všetko ešte doplnené o rozbehovú spojku, vďaka ktorej môže byť primárna spojka neustále zopnutá, čo zmenšuje opotrebovanie hnacieho remeňa. Prevodovka DURAMATIC™ má polohy L/H/N/R/P (redukcia/rýchlosť dopredu/neutrál/spiatočka a parking (u vybraných modelov)a podporuje brzdenie motorom z prudkého kopca.

  Ľahko ovládateľná elektrická uzávierka predného diferenciálu umožňuje podstatne zvýšiť trakciu kolies v náročnom teréne a pritom zachovať ľahké a obratné riadenie. Pri normálnej jazde v režime 4x4 sú predné kolesá poháňané cez otvorený diferenciál prednej nápravy. Ten umožňuje, aby sa mohli v zátačkách predné kolesá otáčať rôznou rýchlosťou a tým umožňuje jednoduché a ľahké ovládanie. Zapnutím uzávierky predného diferenciálu pri zaradenom pohone všetkých kolies (4WD) maximalizujete trakciu v ťažkom, extrémnom teréne, tam, kde by sa niektoré z predných kolies mohlo začať pretáčať. Sila motora ide potom rovnomerne na všetky štyri kolesá a to umožní s dôverou vyšplhať a zdolať akúkoľvek prekážku. Stačí len stlačiť tlačítko.

  Nezávislé zavesenie všetkých kolies s čo najmenším počtom pohyblivých dielov. Robusné, vylepšené dvojité A-ramená sú veľmi vysoko efektívne v celej dĺžke zdvihu pérovania, absorbujú najtvrdšie nárazy, znižujú ovládacie sily v riadení a pomáhajú minimalizovať nakláňanie v zátačkách.

  Elektricky pripojiteľný pohon všetkých kolies vás dostane na miesta, o ktorých ste doteraz mohli snívať, umožní vám lepšiu trakciu v obtiažnych podmienkach a suverénnu priechodnosť extrémnym terénom. Všetky štvorkolky 4x4 sú vybavené voliteľným náhonom buď len zadnej (2WD) alebo aj prednej (4WD) nápravy, popr. v režime 4WD s elektrickou uzávierkou predného diferenciálu. Výhodou elektronicky pripojiteľného náhonu predných kolies je to, že si ich môžete pripojiť v predstihu tak, ako chcete vy a nie ako je to u automatických systémov až v okamihu, kedy sa kolesá už pretáčajú. Náhon 4x4 oceníte aj v zime, kedy môžete miesto kolies namontovať snežné pásy a premeniť váš stroj vo vysoko účinné snežné vozidlo.

  Výkonné brzdy sú rovnako dôležité ako výkonný motor. Na hydraulické kotúčové brzdy s vŕtanými kotúčmi, brzdovými strmeňmi s veľkým priemerom piestov a pancierovými hadicami sa vždy môžete spoľahnúť pri posúvaní limitov vašich jazdeckých schopností.

 • ARCTIC CAT

  Americká značka Textron / Arctic Cat patrí k popredným svetovým výrobcom štvorkoliek a snežných skútrov.
  Spoločnosť založil v roku 1960 Edgar Hetteen, "Otec snežných skútrov", ktorý začal vyrábať snežné skútre v meste Thief River Falls v Minnesote.
  Prvá štvorkolka Arctic Cat bola uvedená na trh v roku 1995 a vďaka mimoriadnemu pomeru kvality, úžitkovej hodnoty a technických parametrov svojich štvorkoliek sa Arctic Cat čoskoro stal jednou z najprestížnejších svetových značiek. Pre ich vyhlásenú spoľahlivosť a odolnosť slúžia štvorkolky Arctic Cat aj v armáde USA.
 • Motor
  typ                                štvortaktný jednovalec, SOHC, 4 ventily, EFI 
  Objem                                695 ccm
  Vŕtanie x zdvih                                102 x 85 mm
  Zapalovanie                                CDI 
  Chladenie                                kvapalinové, elektrický ventilátor 

  Hnací systém
  Pohon                                2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný 
  Prevodovka                                automatická Duramatic, L/H/N/R, brzdenie motorom 
  Uzávierka p. diferenciálu                                áno, elektrické ovládanie 
  Prevod                                predný + zadný kardan 

  Podvozok
  Zavesenie predné                                nezávislé dvojité A-ramená 
  Zavesenie zadné                                nezávislé dvojité A-ramená 
  Tlmiče predné                                hydraulické, 5 - polohové nastavenie prepätia pružín 
  Tlmiče zadné                                hydraulické 
  Zdvih tlmičov P/Z                                254 / 254 mm 
  Brzdy predné                                2 x hydraulická, kotúčová 
  Brzdy zadné                                1 x hydraulická, kotúčová 
  Pneu predné                                25 x 8-12, Carlisle Badlands XTR
  Pneu zadné                                25 x 10-12, Carlisle Badlands XTR 

  Rozmery a hmotnosti
  Celková dĺžka                                2326 mm
  Celková šírka                                1247 mm
  Celková výška                                1206 mm
  Hmotnosť bez náplní                                404 kg
  Palivová nádrž                                20,1 litrov

  Legislatíva
  Homologizácia                                áno 
  COC list                                áno 
  Technický preukaz                                áno 
  Vodičské oprávnenie                                skupina B (osobný automobil) 

  Ostatné
  Farba                                Biela
                                   Zelená


<<  4/6 >>

Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


© Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies