logo<<  2/9 >>

Štvorkolka Can-am Outlander MAX 570 DPS T3 2019

Štvorkolka Can-am Outlander MAX 570 DPS T3 2019

Štvorkolka Can-am Outlander MAX 570 DPS T3 2019
Súbory na stiahnutie

Popis

Štvorkolka Can-am Outlander Max 570 je najpredávanejším Outlanderom na trhu!
Zaručene predčí vaše očakávania. Výkon kam sa pozriete a komfort pre 2 jazdcov - štvorkolka Can-am Outlander 570 je synonymom výkonu a skvelej ceny! Upravená kalibrácia osvedčeného dvojvalcového motora Rotax 570 opäť zabezpečuje lepší výkon ako predtým a dokonca predstihuje aj silnejšie štvorkolky!


Unikátna technológia EFI navyše umožňuje ľahké štartovanie bez dusenia a automatické prispôsobenie zmenám nadmorskej výšky. Horúcou novinkou je pokrokový posilňovač riadenia DPS so senzorom rýchlosti, ktorý znižuje namáhavosť riadenia a robí štvorkolku ovládateľnejšou. Za srdcom nezaostávajú ani svaly a kostra. Outlander je postavený na ultraľahkom a dokonale pevnom ráme SST G2 s nízko posadeným ťažiskom, má vynikajúci systém predného zavesenia s novo upravenou geometriou v podobe dvojitých A-ramien a nezávislého zadného zavesenia TTI s masívnymi vlečnými ramenami, ktoré zaisťuje ľahkú absorpciu nárazov a eliminuje opotrebovanie pneumatík , automatickú prevodovku s variátorom s možnosťou predradiť rýchlosť vpred pre bežnú jazdu, redukciu pre ťah a náročný terén, neutrál, spiatočku a parking, a v neposlednom rade najchytrejší systém pohonu všetkých štyroch kolies (4WD) na trhu Visco-Lok, umožňujúci postupné zapájanie a vysoký krútiaci moment, s ktorého pomocou sa dostanete z akýchkoľvek ťažkostí na ceste.

25-palcové radiálne pneumatiky Carlisle dodávajú stroju skvelú trakciu, vnútorné brzdové kotúče, ktoré sa postarajú o fantastickú centralizáciu hmotnosti pre lepšie ovládanie, neúprosná silu pri brzdení a lepšia ochranu pred bahnom, štrkom a odskakujúcimi kamienkami, to všetko je zárukou plynulého riadenia a výbornej akcelerácie. Nad bezpečnosťou zaparkovanej štvorkolky bdie digitálne kódovaný bezpečnostný systém DESS, prvé štandardizované zariadenie proti krádeži na trhu. Praktické predné a zadné oceľové záhradky (kapacita 54 kg vpredu, 109 kg vzadu) s pevnou konštrukciou a veľkou úložnou kapacitou vám zase prídu vhod pri prevážaní nákladu.

A aby toho nebolo málo, je v ponuke aj pár noviniek: skvele osvetlená palubná doska s vylepšeným multifunkčným digitálnym displejom vám zaistí prehľadné a zrozumiteľné informácie o motore, stave paliva, svetlách i prípadných ťažkostiach. Nová kalibrácia stroja sa zase postará o rýchlejšie zapojenie diferenciálu Visco-Lok a rýchlejšiu reakciu stroja v klzkom teréne.

Homologizácia: T3b
ŠPZ v cene
Farebné prevedenie: sýta oranžová
 • Motor
  V základe - teda v tejto verzií má Outlander osadený dvojvalec do V s výkonom 48 koní. Motor ROTAX V-Twin je kvapalinou chladený a je už dodávaný aj s tradičným, elektronickým vstrekovaním paliva od firmy Siemens. Výkonové parametre tohto motora robia z Outlander L 570 konkurenta aj pre väčšie a silnejšie jednovalcové obsahy ATV vďaka vyššiemu krútiacemu momentu a použitej technológii od BRP.


  Využitie moderných technológií
  Svojich konkurentov hravo predbehne aj v technológiách - má vynikajúci systém ultraľahkého predného zavesenia MacPherson, zaisťujúci hladkú a pohodlnú jazdu, a nezávislého zadného zavesenia TTI s masívnymi vlečnými ramenami, ktoré je zárukou jednoduchej absorpcie nárazov a eliminuje opotrebenie pneumatík, automatickú prevodovku s variátorom a možnosťou predradiť rýchlosť vpred pre bežnú jazdu, redukciu pre ťah a náročný terén. Unikátna technológia EFI navyše umožňuje ľahké štartovanie bez dusenia a automatické prispôsobenie zmenám nadmorskej výšky. Horúcou novinkou je pokrokový posilňovač riadenia DPS so senzorom rýchlosti, ktorý znižuje namáhavosť riadenia a robí štvorkolku ovládateľnejšou.


  Vlastnosti
  Revolučná technológia odolného a neskutočne ľahkého ochranného rámu SST s nízko posadeným ťažiskom, 25-palcové radiálne pneumatiky Carlisle, dodávajúce stroju skvelú trakciu, vnútorné brzdové kotúče, ktoré sa postarajú o fantastickú centralizáciu hmotnosti pre lepšie ovládanie, neúprosná sila pri brzdení a lepšia ochranu pred bahnom, štrkom a odskakujúcimi kamienkami, to všetko je zárukou plynulého riadenia a výbornej akcelerácie. Takmer za akýchkoľvek podmienok sa môžete spoľahnúť na perfektnú citlivosť a ovládateľnosť stroja.


  2-UP
  Tento model s predĺženým rázvorom kolies je upravený špeciálne pre jazdu vo dvoch. Plne integrované zvýšené sedadlo spolujazdca (2-up) je mierne zvýšené, čo pasažierovi poskytuje skvelý výhľad. Ergonomická opierka chrbta, madlá pre držanie a stupačky robia jazdu tiež veľmi pohodlnou a bezpečnou. Unikátny systém CRS umožňuje sedadlo spolujazdca behom niekoľkých sekúnd veľmi ľahko demontovať a na zadný nosič inštalovať objemnú korbu. Pozícia jazdcov je skvele vyvážená a stabilná aj v najdrsnejšom teréne.


  Výbava DPS obsahuje:

  • ROTAX Motor (48HP)
  • Progresívny posilňovač riadenia DPS so senzorom rýchlosti a štyrmi režimami (MIN, MED, MAX a pre snežné pásy Apache)
  • CVT variátor s funkciou brzdenia motorom
  • Dvojité A-ramená vpredu a torzná tyč TTI vzadu
  • Predný rýchlejší diferencial Visco-Lok QE 4x4
  • 590 kg nosnosť20.5 L nádrž
  • 240W predné svetlomety
  • magneto 500W
  • Multifunkčný displej
  • Zadný vodotesný úložný priestor v objeme 10,9 L
  • Ocelové nosiče so systémom LinQ pre rýchloupeniteľné príslušenstvo s nosnosťou až 163.3 kg
  • Ľahko odnímateľné sedadlo spolujazdca s madlami
 • can-am

  BRP je svetový líder v oblasti vývoja, výroby, distribúcie a predaja motorových vozidiel pre rekreačné účely a závodných motorov. Stavajúc na 70-ročnej tradícii excelentnosti s hlavným sídlom v kanadskom meste Valcourt, Québec, BRP vlastní výrobné závody v Kanade, Spojených štátoch, Mexiku, Fínsku a Rakúsku, a celkovo zamestnáva viac ako 7900 ľudí. Výrobky BRP sú distribuované vo viac ako 100 krajinách sveta prostredníctvom viac než 4200 predajcov a distribútorov.

  Víťazný postoj, integrita, inovácie, dôsledné a kvalitné prevedenie a finančná stabilita. Ide o štandardy, ktoré umožňujú tímu BRP vytvárať správne produkty pre trh. Produkty, ktoré poskytujú spotrebiteľom v príslušnom segmente jedinečný zážitok a spoločne tvoria bezpečnejší, zodpovednejší a ohľaduplnejší celok voči komunite a prostrediu v ktorom sa nachádzajú.             

 • Motor
  typ                             Rotax 4 takt, SOHC, 2-valec, 8-ventil
  Výkon                             48 hp
  Objem                             570 ccm
  Chladenie                             Kvapalina 
  Zapalovanie                             CDI

  Hnací systém
  Pohon                             2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný Visco-Lok
  Prevodovka                             Špičkový variátor CVT, brzdenie motorom 
  Uzávierka p. diferenciálu                             Áno, automatická
  Prevody                             P/R/N/H/L
  Koncový prevod                             Kardan 

  Podvozok
  Zavesenie predné                             nezávislé dvojité A-ramená z ocele
  Zavesenie zadné                             torzná tyč TTI
  Tlmiče predné                             nezavislé nastaviteľné 5.stupňové
   
  Tlmiče zadné                             nezavislé nastaviteľné 5.stupňové
  Zdvih tlmičov P/Z                             22,9 cm / 22 cm 
  Brzdy predné                             Kotúčové hydraulické dual 214 mm 
  Brzdy zadné                             Kotúčové hydraulické single 214 mm 
  Pneu predné                            
                              26x8-12 Carlisle Trail Wolf
  Pneu zadné                             26x10-12 Carlisle Trail Wolf
   

  Rozmery a hmotnosti
  Celková dĺžka                             2310 mm
  Celková šírka                             1168 mm
  Celková výška                             1330 mm
  Svetlá výška                             267 mm
  Rázvor                             1499 mm
  Hmotnosť bez náplní                             336 kg
  Palivová nádrž                             20.5 litrov

  Legislatíva
  Homologizácia                             Áno, T3b (2os.)
  COC list                             Áno 
  Technický preukaz                             Áno 
  Vodičské oprávnenie                             Skupina B (osobný automobil) 

  Ostatné
  Farba                             sýta oranžová / sivá 


<<  2/9 >>

Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


© Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies