logo 1/6 >>

Štvorkolka CF MOTO Gladiator X450

Štvorkolka CF MOTO Gladiator X450

Štvorkolka CF MOTO Gladiator X450

Štvorkolka CF MOTO Gladiator X450
Štvorkolka CF MOTO Gladiator X450
Štvorkolka CF MOTO Gladiator X450


Popis

Celkom nová štvorkolka CF MOTO Gladiator X450 nastavuje novú laťku pre pracovné štvorkolky tejto kategórie a prináša doposiaľ nevídanú kombináciu výkonu, kvality a úžitkovej hodnoty!

S cenou tristovky, výkonom päťstovky a technológiou osemstovky sa zaraďuje medzi ostatné profesionálne pracovné štvcorkolky CF MOTO Gladiator a rázne posiela konkurenčné modely štvorkoliek na smetisko dejín. Vďaka nižšej hmotnosti, prepracovanému, vysoko odolnému podvozku a úplne novému, mimoriadne výkonnému motoru s kanadským bezspojkovým plne duálnym variátorom CVTECH (Made In Canada) dokázala nová štvorkolka Gladiator X450 maximálne posunúť hranice 450-kovej triedy. Voliteľná výbava posilňovača riadenia a ďalších moderných systémov len zdôrazňuje starostlivosť, ktorú výrobca venoval konštrukcii tohto modelu. TP + COC v cene, homologizácia pre 2 osoby

Homologizácia L7e EURO4 (ŠTVORKOLKA), biela ŠPZ, VP skupiny B

5.149 € 450S krátka verzia (všetky farby, ALU disky 12", pneumatiky 25")
5.549 € 450L dlhá verzia (predĺžená - 2 miestna verzia, všetky farby, ALU disky 12", pneumatiky 25")

Príslušenstvo za doplatok:

550€ EPS elektronický posilovač riadenia
120€ rozširovacie lemy
190€ FARBA (kamufláž - fólia)
40€   FARBA (všetky farby okrem čiernej, ktorá je bezpríplatková)
40€   opierka a madlá pre spolujazdca (platí pre dlhú verziu L)
60€   ochranné kryty rúk
 • Srdcom novej štvorkolky od spoločnosti CF MOTO, Gladiator X450, je modifikovaný motor z bestselleru X550 EFI, ktorý prináša v tejto kategórii doteraz nevídaný výkon a krútiaci moment a vďaka absencii rozbehovej spojky aj výrazne rýchlejší nástup akcelerácie. V motore bije piest z modelu CF MOTO X8 a novinka je silnejšia ako modely s motorom 500ccm. Dokonalý chod potom zaisťuje použitie špičkového kanadského variátora značky CV-Tech! Pracovné zaradenie stroja podporuje skvelá motorová brzda, cestovateľov zase poteší mohutné dimenzovanie a rozmery štvorkolky, kde je všade dostatok miesta. Maximálny komfort ponúka variant s EPS!
  Nová štvorkolka Gladiator X450 je samozrejme nabitá plnou výbavou a ponúka všetko, čo má plnohodnotná pracovná 4x4 mať - elektricky prepínateľný pohon 4x4 s možnosťou 100% uzamknutia predného diferenciálu, silný naviják, homologované ťažné s elektrickou zásuvkou, praktické oceľové nosiče, LED denné svietenie, priestrannú schránku pod sedadlom, atraktívny LCD displej, atraktívne 12 "ALU kolesá (voliteľné), viacplátnové pneumatiky, opierku a madlá pre spolujazdca (voliteľné) ...

  • 3 roky záruka na stroj a doživotná na rám
  • Úplne nový výkonný 400 ccm motor bez rozbehovej spojky
  • Variátor CVTECH - Made in Canada - s motorovou brzdou
  • EPS - posilňovač riadenia (voliteľné)
  • Vstrekovanie Bosch (Made in Germany)
  • 4x4 s uzávierkou predného diferenciálu
  • Vynikajúce nové odpruženie IV. generácie s progresívnymi pružinami
  • Atraktívne a praktické 12 “duralové disky kolies (voliteľné)
  • Vysoko odolné viacplátnové pneumatiky CST
  • Silný elektrický naviják s vodiacimi rolňami
  • Homologované ťažné zariadenie ISO50 vrátane elektrickej zásuvky
  • Odolný a praktický systém nosičov (predný i zadný)
  • Opierka a madlá spolujazdca (voliteľné)
 • CF MOTO

  CFMOTO Power Co., Ltd.CFMOTO - V súčasnosti jedna z najväčších, najmodernejších a najprogresívnejších svetových tovární na výrobu kvalitných štvorkoliek, motocyklov a motorov na svete. Hlavná továreň aj centrála firmy sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Hangzhou, približne 150km od Šanghaja, v provincii Zhejiang, ktorá patrí do ekonomicky najvyspelejší časti pevninskej Číny a je jedným z hnacích motorov ekonomického rastu celej krajiny.

  Továreň CFMOTO bola založená v roku 1989 a teraz zamestnáva viac ako 1500 ľudí. Od svojho vzniku vyrobila 98 typov vozidiel a 51 typov motorov, kvalitné CFMOTO produkty distribuuje vo viac ako 70 krajinách a regiónoch sveta. Výskumný a vývojový tím spoločnosti CFMOTO sa skladá z viac ako 200 zamestnancov z niekoľkých krajín, CFMOTO vlastní viac ako 110 patentových riešení. Čas, úsilie a odborné znalosti investované do rozvoja systému riadenia kvality umožňujú poskytovať vynikajúce a dôveryhodné produkty bezkonkurenčnej kvality za vynikajúcu cenu. Dlhodobý a úspešný rast firmy umožnil ďalší rozvoj aj na medzinárodnom poli. CF MOTO už niekoľko rokov veľmi úspešne spolupracuje na úrovni "joint venture" s rakúskym motogigantom KTM a špičkovým dizajnérskym štúdiom KISKA.

  CFMOTO Power Co., Ltd. sa zaoberá produkciou kvalitných úžitkových štvorkoliek. Štvorkolky CFMOTO patria medzi najpredávanejšie po celom svete. V Českej a Slovenskej republike sú štvorkolky CFMOTO všeobecne známe pod menom GLADIATOR a distribuované v predajnej sieti firmy Journeyman CZ s.r.o. Modelový rad GLADIATOR je dlhodobo najpredávanejšia a najobľúbenejšia úžitková štvorkolka v Českej aj Slovenskej republike. Vynikajúca kvalita, skvelá cena, perfektná dostupnosť náhradných dielov a profesionálneho servisu v najväčšej dealerskej sieti, nadštandardná 3 ročná záruka, úspešná závodná história v najnáročnejších off-road seriáloch a zázemie najväčšieho importéra robia zo štvorkoliek Gladiator jasnú voľbu!

  Dnes medzi hlavné produkty CFMOTO patria úžitkové pracovné štvorkolky ATV (all terrain vehicles), nákladné UTV (universal terrain vehicles), športové SBS (side-by-side), motocykle, skútre a motorové jednotky.

  Väčšina produktov sa testuje a ladí v Amerike a v Európe (okrem iného aj v ČR), takže výsledné výrobky sú pripravené priamo na mieru požiadaviek skúsených distribútorov.

  Každý rok továreň investuje obrovské prostriedky do ďalšieho vývoja a neustále modernizuje svoje linky, z ktorých schádzajú desaťtisíce nových strojov do celého sveta. V roku 2009 pribudla v továrni úplne nová výrobná linka, kde sa vyrábajú nové modely kategórie UTV / SSV. Táto linka pomohla ďalej zvýšiť kvalitu a kvantitu produkcie a zaradiť štvorkolky CFMOTO medzi svetových lídrov. V roku 2014 pribudla úplne nová linka robotického zvárania rámov a nová lakovňa plastov. Rok 2017 priniesol rozšírenie kapacity pre nové modelové rady motocyklov, ktoré vznikajú v spolupráci so svetoznámym rakúskym dizajnérskym štúdiom Kiska. A výhľad do budúcnosti? Firma zakúpila ďalšie obrovské priestory na úplne novú výrobnú halu a administratívne zázemie i testovací polygón. CFMOTO jasne ukazuje svoj ďalší smer a nenecháva nikoho na pochybách, že sa stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti "Powersports". Úspešným vstupom na svetovú burzu v roku 2017 tento fakt pevne potvrzuje.

   

 • Motor
  typ štvortaktný jednovalec, SOHC, 4 ventily, EFI (Bosch) 
  Výkon 14,8 kW / 5600 ot. / offroad 24 kW (33k)/7000 ot./min. 
  Objem 400 ccm
  Vŕtanie x zdvih 91 mm x 61,5 mm mm
  Zapalovanie ECU Bosch 
  Chladenie kvapalinou + nezávislým olejovým okruhom 
     
  Hnací systém
  Pohon 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný 
  Prevodovka automatická CVT L/H/N/R 
  Uzávierka p. diferenciálu ano (aj zadný L7e EURO4) 
  Prevod predný + zadný kardan 
     
  Podvozok
  Zavesenie predné nezávislé dvojité A-ramená 
  Zavesenie zadné nezávislé dvojité A-ramená 
  Tlmiče predné hydraulické tlmiče, 5 polohové nastaviteľné prepetie pružín 
  Tlmiče zadné hydraulické tlmiče, 5 polohové nastaviteľné prepetie pružín 
  Brzdy predné kotúčové 
  Brzdy zadné 1 kotúčová (2 kotúčové L7e EURO4) 
  Pneu predné plech.disky 24x8-12 / ALU disky 24x10-12 
  Pneu zadné plech.disky 25x8-12 / ALU disky 25x10-12 
     
  Rozmery a hmotnosti
  Celková dĺžka Standart S 2100 / Predĺžený L 2300 mm
  Celková šírka 1100 mm
  Celková výška 1150 mm
  Rázvor 1260 mm
  Hmotnosť bez náplní Standart S 335 / Predĺžený L 350 kg
  Palivová nádrž 15 litrov
     
  Legislatíva
  Homologizácia áno T3 / áno L7e EURO4 
  COC list áno 
  Technický preukaz áno 
  Vodičské oprávnenie skupina B (osobný automobil) 
     
  Ostatné
  Farba Čierna 
  Oranžová 


 1/6 >>

Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


© Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies