logo<<  7/7 

Štvorkolka TGB TARGET 600

Štvorkolka TGB TARGET 600

Štvorkolka TGB TARGET 600

Štvorkolka TGB TARGET 600
Štvorkolka TGB TARGET 600
Štvorkolka TGB TARGET 600
Štvorkolka TGB TARGET 600
Štvorkolka TGB TARGET 600
Štvorkolka TGB TARGET 600
Štvorkolka TGB TARGET 600
Štvorkolka TGB TARGET 600
Štvorkolka TGB TARGET 600
Štvorkolka TGB TARGET 600


Popis

TGB TARGET 600 IRS EFI 
je plne vybavená štvorkolka so špičkovým atraktívnym dizajnom a veľkým športovým espritom, ktorá kombinuje výhody športových a úžitkových štvorkoliek. Optimalizovaný podvozok vám na jednej strane umožní vyplavovať adrenalín pri dynamickom crosscountry vyčíňaní, ale vďaka priraditeľnému prednému náhonu štvorkolka TGB Target s rovnakou suverénnosťou zvláda aj veľmi ťažké práce, je perfektná na výlety a môžete sa s ňou pustiť aj do terénov, na ktoré žiadna športová štvorkolka so zadným náhonom nemôže ani pomyslieť. Nad priemerom svojej triedy štvorkolka TGB TARGET 600 IRS EFI vyniká obratnosťou, príjemným bezproblémovým ovládaním, odolnosťou, vysokou spoľahlivosťou a vynikajúcim pomerom ceny, kvality a úžitkovej hodnoty. Ľahké a spoľahlivé štartovanie, optimálny výkon a vysoký krútiaci moment v akejkoľvek nadmorskej výške zabezpečuje elektronické vstrekovanie paliva EFI.

Verzia: T3b (EU167) (homologizácia T3, biela ŠPZ, VP skupiny B, maximálna rýchlosť (on-road) 60km/h, parkovacia brzda (ľavá páčka), kompletné LED osvetlenie, modernizovaný LCD display, technické a designové zmeny odpovedajúce norme EU167 kategórie T3b) 

  • Spoľahlivý, moderný, kvapalinou chladený, štvorventilový jednovalec SOHC s veľkou, ťažnou silou a dostatkom výkonu pre každú situáciu. Vyvinutý a vyrábaný priamo v továrni TGB je motor vybavený spoľahlivým elektronickým vstrekovaním paliva, ktoré nezávisle od teploty a nadmorskej výšky zaručuje ľahké štartovanie, čisté spaľovanie a nízku spotrebu. Spoľahlivá automatická ´heavy-duty´ prevodovka s polohami L/H/N/R (redukcia do sily / dopredná rýchlosť / neutrál / spiatočka) a minimálnymi nárokmi na údržbu je naviac vybavená účinnou motorovou brzdou.

  Špičkovú priechodnosť v teréne zabezpečuje moderné plne nezávislé zavesenie všetkých kolies iRS, široký rozchod, veľká svetlá výška a elektricky pripojiteľný pohon predných kolies 2x4/4x4 jednoduchým stlačením tlačidla na riadidlách. V najťažšom teréne naviac oceníte rýchlo pracujúcu elektrickú uzávierku predného diferenciálu, ktorá zabezpečuje maximálnu trakciu kolies. Komfortne nastavený podvozok je odpérovaný vysokokvalitnými hydraulickými jednotkami s progresívne vinutými pružinami s nastaviteľným predpätím.

  Brzdy sú rovnako dôležité ako výkon. Výkonný trojkotúčový hydraulický brzdový systém s vŕtanými kotúčmi a pancierovanými brzdovými hadičkami vám dá dôveru pri prekonávaní vašich jazdeckých schopností. Hlavná nožná brzda brzdí súčasne všetky kolesá v pomere 60/40, pravou páčkou môžete naviac ovládať len predné brzdy, ľavou páčkou zadné. Parkovacia brzda je ovládaná samostatne.

  Športový design modelu Target je nie len atraktívny ale i vysoko funkčný. Target poskytuje jazdcovi špičkovú ochranu pred odletujúcim blatom, rovnakú ako u úžitkových štvorkoliek. Domov sa tak i zo zablateného výletu vrátite čistý. A i keď slnko zapadne, vždy vám spoľahlivo ukážu cestu domov vysokovýkonné dvojité projektorové svetlomety. Atraktívne LED smerovky nie len zaujmú na prvý pohľad, ale sú i veľmi dobre viditeľné.

  Presné informácie kedykoľvek potrebujete. Multifunkčný LCD displej je nie len čitateľný, ale aj krásny a ponúka množstvo funkcií: digitálny otáčkomer, digitálny rýchlomer, maximálne dosiahnuté otáčky motora, maximálna dosiahnutá rýchlosť, priemerná rýchlosť, 2 počítadlá dennej prejdenej vzdialenosti, počítadlo celkovo prejdenej vzdialenosti, denné počitadlo najazdených motohodín, celkové počítadlo najazdených motohodín, palivomer, palubné hodiny a všetky potrebné kontrolky.

  Na trhu nie je mnoho štvorkoliek, ktoré by za už aj tak atraktívnu základnú cenu, ponúkali ešte takú bohatú štandardnú výbavu ako TGB Blade 550: elektrická uzávierka predného diferenciálu, elektrické prepínanie pohonu 2x4 / 4x4, pancierované brzdové hadičky, atraktívne 8paprskové hliníkové disky, značkové 25" pneumatiky, tretie svetlo na riadidlách, chrániče rúk a páčok, robustný predný rám, predný i zadný nosič batožiny, demontovateľné stupačky pre spolujazdca, ťažné zariadenie a spoľahlivý navijak s vysokou ťažnou silou 3000 lbs.

   

 • TGB

  Taiwanská spoločnosť TGB Motor je popredným výrobcom populárnych štvorkoliek a skútrov vlastnej konštrukcie, ktoré úspešne vyváža do Európy aj USA.
  Štvorkolky TGB sa niekoľkokrát stali štvorkolkou roka. TGB je tiež známym výrobcom variátorov pre iných svetovo známych výrobcov štvorkoliek a skútrov ako Polaris, Aprilia, Can-Am, BMW a ďalšie. Viac informácií o štvorkolkách a skútroch TGB nájdete na www.tgbmotor.cz.
 • Motor
  typ                       4-taktný jednovalec, SOHC, EFI 
  Výkon                       14,7 kW / offroad verzia 31,4 kW 
  Objem                       561 ccm
  Vŕtanie x zdvih                       97 x 79,2 mm
  Zapaľovanie                       CDI 
  Chladenie                       kvapalinové, elektrický ventilátor 

  Hnací systém
  Pohon                       2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný 
  Prevodovka                       automatická, L/H/N/R 
  Uzávierka p. diferenciálu                       áno, elektrické ovládanie 
  Prevod                       predný + zadný kardan 

  Podvozok
  Zavesenie predné                       nezávislé dvojité A-ramená 
  Zavesenie zadné                       nezávislé dvojité A-ramená  
  Tlmiče predné                       hydraulické, 5 - polohové nastavenie prepätia pružín 
  Tlmiče zadné                       hydraulické, 5 - polohové nastavenie prepätia pružín 
  Brzdy predné                       2 x hydraulická, kotúčová 
  Brzdy zadné                       1 x hydraulická, kotúčová 
  Pneu predné                       25 x 8-12 
  Pneu zadné                       25 x 10-12 

  Rozmery a hmotnosti
  Celková dĺžka                       2155 mm
  Celková šírka                       1235 mm
  Celková výška                       1250 mm
  Svetlá výška                       305 mm
  Rázvor                       1280 mm
  Hmotnosť bez náplní                       364 kg
  Palivová nádrž                       18 litrov

  Legislatíva
  Homologizácia                       áno, T3b 
  COC list                       áno 
  Technický preukaz                       áno 
  Vodičské oprávnenie                       skupina B (osobný automobil) 

  Ostatné
  Farba                       Biela 
                        Čierna 


<<  7/7 

Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


© Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies