logo
Nákupný košík

logo
Služby a informácie
<<  4/11 >>

USA 2017 - BRP CLUB DALLAS

29.9.2018 17:02 | Martin Špirko

V termíne 20-23.9.2017 sme prijali pozvanie od spoločnosti BRP a vycestovali sme za oceán do amerického Dallasu na BRP CLUB. Jedná sa o najväčšiu a najdôležitejšiu akciu spoločnosti BRP v roku, kedy spoločnosť predstavuje nový modelový rad pre budúci rok, nové príslušenstvo a doplnky. Na túto akciu prichádza väčšina dealerov z Ameriky a nepatrná časť z Európy, preto sme radi, že sme sa tejto skvelej akcie mohli zúčastniť.
Akcia trvala 4 dni, prvý deň večer v miestnej športovej hale (bolo nás 2200) boli predstavené všetky novinky, ďalšie dni boli na programe technické školenia, semináre a demo jazdy nových modelov Can-Am a Sea-Doo.
Predstavené boli všetky modelové rady a je sa na čo tešiť! Vyzdvihneme niekoľko najdôležitejších ...
Can-Am. Úplne nový segment, len 50" široký Maverick Trail. Prvý 50-palcov široký Can-Am Maverick Trail, ktorý bol postavený od hlavy až po päty pre dobrodružstvá s dynamickým posilňovačom riadenia a bez údržby na 1 rok.
Najväčšie, najhoršie prekážky sú konečne na dosah. Maverick X3 X rc Turbo je vylepšené SBS s výkonom a ovládaním, aby zvíťazil v náročnom, skalnatom teréne a nechal súperov pod kopcom
Spyder. Úplne nový digitálny prístrojový panel s BRP Connect(TM) ponúkaným na vybraných modeloch 2018 Can-Am Spyder. Dvojitý 4,3-palcový plne farebný LCD displej poskytuje väčšie a ostrejšie čítanie vo všetkých vonkajších podmienkach. Ľahko prejdite cez menu pomocou nového joysticku a sprístupnite všetky informácie zatiaľ čo máte obe ruky na riadidlách. Nový displej nájdete na nových modeloch Can-Am Spyder F3-T, F3-Limited a všetkých modeloch RT.
Sea-Doo. Nové modely Sea-Doo 2018 sú postavené na novej platforme, ktorá je založená na dobrodružstve. S viac využiteľným priestorom, vynikajúcou stabilitou v akomkoľvek stave, dômyselným skladovaním a zvukovým systémom, ktorý vám umožní rozšíriť vaše ďalšie dobrodružstvo, život na palube sa úplne zmenil. Či už ste prieskumník, objavujete nové miesta alebo sa len necháte unášať, tieto revolučné nové modely premieňajú myšlienku osobného plavidla na osobné dobrodružné plavidlo. To všetko je k dispozícii na modeloch Sea-Doo RXT, GTX a WAKE PRO.


Po štyroch pracovných a náročných dňoch v Dallase sme sa rozhodli využiť pár dní voľna do odletu domov a na pár dní sme odleteli do Las Vegas. Tu sme si požičali motocykle a počas troch ďalších dní sme po matke všetkých ciest, po ceste Route 66 navštívili Los Angeles. Cestou späť do Vegas sme nevynechali Hoovrovu priehradu, v Las Vegas sme vrátili motocykle a spokojne sme odleteli domov.


Hovorí sa, že jedna fotka je viac ako tisíc slov, mrknite preto na fotografie z Dallasu.


Videogaléria

Fotogaléria
Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

<<  4/11 >>© Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk

Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam