logo
Nákupný košík

logo
Služby a informácie
<<  3/11 >>

Čína 2019 - CF MOTO

22.4.2019 18:58 | Martin Špirko

2019 CFMOTO CZECH REPUBLIC AND SLOVAKIA DEALER CONFERENCE

Mesto Hangzhou (Chang-čou) leží asi tak 180 kilometrov južne od Šanghaja. Vybrali sme sa tu už po druhý krát, priamo to továrne CFMOTO, kde prebiehala plánovaná konferencia českých a slovenských dealerov. Návšteva továrne prebiehala v konferenčných miestnostiach CFMOTO kde sme mali niekoľko mítingov, v jej showroomoch a na testovacej provizórnej dráhe.

Absolvovali sme niekoľko mítingov, zameraných hlavne na investície, ktoré CFMOTO za uplynulé roky urobilo, na víziu do budúcna a na niektoré detaily štvorkoliek ktoré sú plánované v budúcich rokoch. Ďalšou zaujímavou témou bolo KTM. Ako isto viete v roku 2017 rakúsky výrobca motocyklov KTM podpísal zaujímavý kontrakt s CFMOTO a z tejto spolupráce ťažia obe firmy. Z výrobných pásov CFMOTO schádzajú hotové modely KTM pre ázijský trh a CFMOTO využíva služby designového štúdia Kiska. Za necelé 2 roky spolupráce sa na základe spokojnosti obe firmy rozhodli posunúť spoluprácu na vyššiu úroveň, začali spoločne stavať novú továreň z ktorej budú produkovať všetky motocykle. Novú továreň stavajú hneď za hlavnou továrňou CFMOTO, boli sme sa tam pozrieť a bude to mega továreň.

Na záver sme mali ešte jeden míting a to s Fionou Wang, ktorá ma vo firme na starosti marketing, branding a showroomy. Predstavila nám vízie a programy zamerané na marketing, podporu brandu CFMOTO. V celosvetovej prezentácii, ktorú postupne absolvujú všetky dealerstvá zo sveta vytiahla a pochválila náš nový showroom v Poprade a dala ho všetkým ako príkladný, vzorový showroom. Pre nás je to veľká pocta a poďakovanie od pani Wang nás nesmierne potešilo, pretože vieme, že všetko úsilie, ktoré sme tvorbe showroomu venovali padlo na úrodnú pôdu.

Tak ako aj v roku 2008 (článok TU) aj tento rok sme absolvovali prehliadku továrne a musím úprimne povedať, že za tých 10 rokov sa zmenilo strašne veľa a investície do technológií sú vidieť všade. Koniec koncov pozrite si fotogalériu a urobte si názor sami.

 


Fotogaléria
Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

<<  3/11 >>© Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk

Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam