logo
Nákupný košík

logo
Služby a informácie
<<  2/5 >>

BRP CLUB CYPRUS 2017

8.12.2017 17:41

BRP CLUB 2017 sa konal v termíne 02.11.2017-05.11.2017 v hotelovom komplexe Coral Beach Peyia na Cypre. Jedná sa o stretnutie importérov a dealerov produktov BRP v Európe, tento európsky BRP Club sa vždy organizuje na jeseň keď už je oficiálne predstavená modelová rada produktov BRP na nasledujúci rok. Na akcii prebiehajú mítingy a konferencie, kde si postupne predstavíme nové modely, nové príslušensto a doplnky. Počas 3 dní je vyhradený čas aj na jazdy, kde si poriadne vyskúšame a otestujeme nové modely. Samozrejme školenia pokračujú aj po skončení BRP clubu formou e-learning programu, ktorý má BRP zvládnutý k dokonalosti.
Club na Cypre bol rozdelený na dve časti, boli predstavené a skúšané nové produkty ATV a SSV a následne aj vodné produkty Sea-Doo. V kategórii ATV a SSV boli predstavené hlavne nové modely a to Maverick Trail a Maverick X3 XRC. Vo svete skútrov boli predstavené nové Sparky TRIXX ale aj nové modely s platformou ST3.

Videogaléria

Fotogaléria
Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

<<  2/5 >>© Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk

Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam