logo
Nákupný košík

požičovňa motocyklov MOTORIDER.SK

V našej spoločnosti ŠTVORKOLKY POPRAD (www.stvorkolky.sk) sa venujeme už od roku 2006 hlavne štvorkolkám (predaj a servis) ale motocykle sú pre nás srdcová záležitosť, vo firme sme všetci motorkári a aj vlastníme svoje vlastné motocykle. V roku 2017 sa rozhodol výrobca štvorkoliek a motocyklov CFMOTO homologizovať svoje motocykle aj pre Európu a začal ich v EU distribuovať. Samozrejme nás to veľmi potešilo, s CFMOTO spolupracujeme od roku 2006 a ich produkty spĺňajú našu predstavu o kvalitnom produkte za rozumnú cenu.
V januári 2020 sme zobrali model CFMOTO MT650 na mesačný trip do Patagónie, kde sme tento kúsok poriadne preverili v rôznych podmienkach. Viac o tomto tripe v samostatnom článku Patagonia 2020. Motocykel nás presvedčil o svojich kvalitách a rozhodli sme sa motocyklom CFMOTO venovať dostatočný priestor a čas.
Preto v roku 2021 vzniká motocyklový MOTORIDER.SK so svojim vlastným showroomom umiestneným hneď vedľa hlavnej budovy Štvorkolky Poprad. Showroom MOTOBIKER.SK sa prioritne venuje predaju, servisu a požičovni motocyklov a príslušenstva k nim. Je zameraný hlavne na motocykle CFMOTO, nájdete tu aj produkty BRP (trojkolky Ryker či Spyder) a v roku 2021 pribudnú offroadové motocykle KAYO.

Milovníci a nadšenci jednej stopy, MOTORIDER.SK Vám praje výbornú sezónu 2021.
Rezervácia motocykla - Vyberte si termín a model motocykla
Obchodné podmienky (požičovňa motocyklov)
Tipy na moto výlety


© Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk

Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam