logo


<<  5/8 >>

Polaris RZR XP TURBO EPS 2020

Polaris RZR XP TURBO EPS 2020

Polaris RZR XP TURBO EPS 2020

Popis

Polaris RZR XP TURBO EPS 

Pre tých, ktorí veria, že nikdy nie je dosť, 168 HP Polaris ProStar® Turbo H.O. motor posunul extrémny výkon na úplne novú úroveň. ProStar® Turbo H.O. je najvýkonnejší motor RZR® dostupný v segmente pre bezkonkurenčný výkon, krútiaci moment, trvanlivosť a mimoriadne vzrušenie pri jazde. Nový motor je skonštruovaný pre výkon a trvanlivosť s kovanými piestami, kľukovým hriadeľom 270 stupňov, vysoko pevnými spojovacími tyčami, uzavretým valcom a výfukovými ventilmi naplnenými sodíkom. Na kontrolu masívnej sily dodanej systémom ProStar® Turbo H.O. bol systém riadenia motora aktualizovaný aj s vylepšenou detekciou klepania a boost-riadenia, ako aj s injektormi s vysokým prietokom paliva a novými vačkovými hriadeľmi. Všetky tieto systémy umožňujú motoru dodávať maximálny výkon za všetkých podmienok.

Stroj je dodávaný vrátane elektronického posilňovača riadenia EPS.

Farebné prevedenie: šedá
Homologizácia: L7e


 • MASÍVNY KRÚTIACI MOMENT PRE OFF-ROAD JAZDU
  S neuveriteľným 95% krútiaceho momentu, ktorý je k dispozícii od 5 000 do 8 000 ot./min., RZR® XP Turbo prináša pozoruhodný výkon hneď od začiatku a pokračuje v dodávaní až k masívnemu krútiacemu momentu s maximálnou úrovňou 114 ft-lbs! Táto vlastnosť je ideálna pre všetky druhy jazdy vrátane prekonávania skalných útvarov, náročných terénov, púšte a dún.

  PRENOS EXTRÉMNEHO VÝKONU DO EXTRÉMNEJ VÝKONNOSTI
  Aby bolo možné využiť všetku energiu a preniesť ju na zem, model RZR® XP Turbo EPS je vybavený pohonnou jednotkou, ktorá je navrhnutá pre trvanlivosť, účinnosť a jednoduchosť ovládania. Vysoko výkonná pohonná jednotka je vybavená vysoko výkonnou prevodovkou Polaris (PVT) s úplne najnovším a najsilnejším hnacím remeňom, aby ste sa uistili, že všetka sdila motoru sa prenesie do výkonnosti vozidla. Pohonná jednotka obsahuje aj silnejšie zadné poloosi, ktoré dodávajú energiu zadným kolesám, ako aj vysoko výkonnú prevodovku pre True All-Wheel pohon na všetky kolesá, čím spoľahlivo dodáva energiu na prednú časť. A tento pohon nie je len odolný a účinný, ale je to plne automatický PVT efektívne dodávajúci optimálny výkon za všetkých podmienok a poskytuje jednoduché ovládanie, ktoré vyhovuje jazdcom všetkých typov.

  CHLADIACI SYSTÉM PRE AGRESÍVNE PROSTREDIA
  RZR XP Turbo je vybavený kompletne modernizovaným chladiacim systémom pre spoľahlivý výkon pri extrémnych teplotách. Zvyšovanie výkonu chladenia zahŕňa o 20% väčší chladič motora pre väčšiu chladiacu kapacitu a obrovský predný gril, ktorý je o 40% väčší na zvýšenie prietoku vzduchu k radiátorom pri akejkoľvek rýchlosti vozidla. Za novým chladičom je nový, výkonnejší ventilátor s premenlivou rýchlosťou, ktorý nielenže nasáva o 25% viac vzduchu cez systém ale pracuje len vtedy, keď je to potrebné kôli tichšej jazde. A väčšie obojstranné zadné prívody vzduchu spárované so zdokonaleným dizajnom krytu spojky pomáha efektívnejšie čerpať vzduch k nového remeňu, udržiavajúc ho až o 30 stupňov chladnejší a tým udržiavať spoľahlivú jazdu aj v najtvrdších podmienkach.

  PRÉMIOVÉ TLMIČE FOX S VNÚTORNÝM BYPASOM
  S vyšším výkonom v segmente vozidiel side-by-side bol pre RZR XP® Turbo požadoný pokročilejší systém zavesenia. RZR XP® Turbo sa inšpirovalo závesnými systémami inšpirovanými kamiónmi, ktoré sa osvedčili v legendárnom modeli RZR XP® 1000. Ale RZR XP® Turbo ich prenáša na úplne novú úroveň s prémiovými tlmičmi FOX Podium Internal Bypass. S 5 kompresnými zónami má 5 unikátnych nárazových zostáv zabalených do 1, aby sa prispôsobili akémukoľvek terénu pri akejkoľvek rýchlosti bez kompromisov. Keď sa dostanete za volantom RZR XP® Turbo, dostanete to najlepšie zo všetkých svetov s bezhraničným pocitom bez ohľadu na to, ako jazdíte.

  PRUŽENIE INŠPIROVANÉ ZÁVODNÝMI STROJMI
  Zadné zavesenie inšpirované závodnými strojmi, s 3 vlečnými ramenami ponúka neuveriteľný zdvih zadných kolies 18 palcov a obsahuje nové zadné radiusové tyče, ktoré sú nielen silnejšie, ale aj ľahšie. V porovnaní s ohromujúcim 16-palcovým zdvihom na prednej náprave kráľ rodiny RZR® XP TURBO EPS dobyje aj ten najhorší terén, ktorý matka príroda ponúka. A s 24 polohami presne vyladené odpruženie sa dá ešte viac prispôsobiť každému jazdnému stavu a zaistiť, že RZR XP Turbo dokáže prekonať najťažší terén, pričom jazda bude hladká a príjemná. Legendárny systém zavesenia má tiež veľké vinuté pružiny; Horná pružina s progresívnym pomerom pruženia je ľahká pružina, ktorá absorbuje malé nárazy, zatiaľ čo tuhá hlavná pružina udržuje svetlú výšku a absorbuje väčšie nárazy v nerovnom teréne.

  KAROSÉRIA A STABILIZAČNÉ TYČE
  RZR XP® Turbo EPS je RZR® s najlepším ovládaním, čo prináša dokonalú kontrolu v každom stave. V kombinácii s technológiou FOX PODIUM Internal Bypass Shock je RZR XP Turbo vybavená prednou a zadnou stabilizačnou tyčou, ktoré takmer celkom eliminujú náklony a rázy karosérie, čo výrazne zlepšuje ovládanie a ovládanie.

  SVETLÁ VÝŠKA NAJLEPŠIA V TRIEDE
  RZR XP Turbo je postavený na 90 palcovom rázvore s 13,5 palcovou svetlou výškou. Kombinácia podvozku a odpruženia vyhladzuje najdrsnejší terén bez nežiaduceho rozstupu podvozku; a poskytuje bezkonkurenčnú kontrolu a pohodlie bez obetovania agility. Ponúka vám naše legendárne presné ovládanie aj v najnáročnejšom teréne.

  VYSOKOVÝKONNÝ POHON VŠETKÝCH KOLIES TRUE ON-DEMAND AWD
  Vysoko výkonný systém True-On-Demand s pohonom všetkých kolies poskytuje maximálnu citlivosť na terén. Systém má silnejší pohon s malým pomerom, aby sa predné kolesá udržali v zábere s vyšším účinkom a dlhšie aby tak maximalizovali prenos energie na zem.

  POHODLNÝ A PRAKTICKÝ INTERIÉR
  Kokpit RZR XP® Turbo ponúka maximálne pohodlie najlepšie zo všetkých RZR. Digitálne ukazovatele sú ľahko viditeľné a nový 4-polohový kľúč s príslušnou pozíciou efektívne využíva energiu batérie, či už keď ste s priateľmi na vašom obľúbenom mieste, pri počúvaní hudby alebo pri napájaní vašich svetiel. Volant s vysokým výkonom a nastaviteľnou sklopnosťou 10 ", centrálny úložný box s držiakom mobilného telefónu umiestnia všetko na dosah, vrátane prepracovanej schránky s rýchlou otočnou západkou. Opora pod nohy vodiča a spolujazdca a nastaviteľné posúvače sedadiel vám umožňujú jemne vyladiť polohu sedenia a technológia Dryseat odoláva vlhkosti, zatiaľ čo interiérové osvetlenie LED dodáva štýl.

 • POLARIS

  Už viac ako 60 rokov spoločnosť Polaris vyrába kvalitné prelomové produkty - či už ide o spustenie odvetvia výroby snežných vozidiel, každoročným vylepšovaním kategórií ATV, vývojom prvo-účelových vojenských vozidiel alebo zavedením radikálneho trojkolesového moto-roadstera.

  Z  podnikateľských koreňov mechanického obchodu spoločnosť vyrástla na jednu z najväčších svetových spoločností Powersports. A v posledných rokoch sa rozšírili mimo Powersports na priľahlé trhy, ako sú komerčné a vojenské vozidlá, kde môžu pridať hodnotu. Polaris dnes ponúka rozmanité portfólio najlepších značiek a výrobkov vo svojej triede.
 • Technické parametre

  Motor
  typ                                 4-taktný DOHC 2-valec preplňovaný turbodúchadlom
  Objem                                 925 ccm
  Palivový systém                                 Elektronické vstrekovanie paliva
  Chladenie                                 kvapalina 

  Hnací systém
  Prevodovka                                automat  PVT (P/R/N/L/H)

  Podvozok
  Zavesenie predné                                Dvojité A-ramená so stabilizátorovou tyčou, Walker Evans nastaviteľné tlmiče so zdvihom 16" (40.6 cm)
  Zavesenie zadné                                Vlečné ramená so stabilizátorovou tyčou, Walker Evans nastaviteľné tlmiče so zdvihom 18" (45.7 cm)
  Brzdy predné                                Hydraulické diskové, 3-piestové strmene
  Brzdy zadné                                Hydraulické diskové, 2-piestové strmene 
  Parkovacia brzda                                Mód P na radiacej páke
  Pneu predné                                29 x 9-14; Maxxis Bighorn
  Pneu zadné                                29 x 11-14; Maxxis Bighorn
  Ráfiky                                liaty hliník

  Rozmery a hmotnosti
  Celková dĺžka                                3022 mm
  Celková šírka                                1626 mm
  Celková výška                                1873 mm
  Rázvor

                                 2286 mm

  Hmotnosť bez náplní                                678.1 kg

  Legislatíva
  Homologizácia                                áno 
  COC list                                áno 
  Technický preukaz                                áno 
  Vodičské oprávnenie                                skupina B (osobný automobil) 

  Ostatné
  Farba                                oranžová, modrá 
  Prístroje

                                 Digitálny ukazovateľ rýchlosti, počítadlo kilometrov, denný počet kilometrov, 
                                 motohodiny, ukazovateľ radenia, palivomer, signalizácia vysokej teploty motora,
                                 signalizácia stavu batérie, DC zásuvka

 • Fotogaléria<<  5/8 >>

Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print
Polaris RZR XP TURBO EPS 2020 1905 1905 Polaris RZR XP TURBO EPS 2020

Polaris RZR XP TURBO EPS 

Pre tých, ktorí veria, že nikdy nie je dosť, 168 HP Polaris ProStar® Turbo H.O. motor posunul extrémny výkon na úplne novú úroveň. ProStar® Turbo H.O. je najvýkonnejší motor RZR® dostupný v segmente pre bezkonkurenčný výkon, krútiaci moment, trvanlivosť a mimoriadne vzrušenie pri jazde. Nový motor je skonštruovaný pre výkon a trvanlivosť s kovanými piestami, kľukovým hriadeľom 270 stupňov, vysoko pevnými spojovacími tyčami, uzavretým valcom a výfukovými ventilmi naplnenými sodíkom. Na kontrolu masívnej sily dodanej systémom ProStar® Turbo H.O. bol systém riadenia motora aktualizovaný aj s vylepšenou detekciou klepania a boost-riadenia, ako aj s injektormi s vysokým prietokom paliva a novými vačkovými hriadeľmi. Všetky tieto systémy umožňujú motoru dodávať maximálny výkon za všetkých podmienok.

Stroj je dodávaný vrátane elektronického posilňovača riadenia EPS.

Farebné prevedenie: šedá
Homologizácia: L7e© Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk

Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam