logo


Splátkový predajČSOB Leasing je lídrom leasingového trhu. Práve preto Vám ponúkame výhodný leasingový predaj štvorkoliek cez spoločnosť ČSOB Leasing. U tohto leasingu nie je vyžadované poistenie KASKO (havarijné poistenie) ktoré je pre kategóriu L7e (štvorkolka) dosť drahé. Podmienkou je iba zákonné poistenie PZP (cca 60-90 € ročne). V prípade záujmu je však možné havarijné poistenie zriadiť za bezkonkurenčné sadzby poistenia 2,99%-4,99%.

Postup pri financovaní štvorkolky je veľmi jednoduchý. Vystavíme Vám na počkanie leasingovú ponuku - kalkuláciu a to buď osobne u nás v showroome alebo mailom elektronicky, po odsúhlasení zvolenej akontácie a dĺžke splácania nám dodáte potrebné dokumenty a to opäť osobne u nás v showroome alebo mailom elektronicky, my Vašu žiadosť o financovanie spracujeme a pošleme na schválenie. Schválenie leasingu od dodania podkladov až k podpisu trvá pár hodín. Osobná návšteva našej predajne nie je nutná počas procesu vybavovania leasingu, požadované dokumenty (OP, VP, žiadosť ...) zašlite na našu mailovú adresu info@stvorkolky.sk a my žiadosť spracujeme a pošleme na schválenie. Ani po schválení zmluvy nie je potrebná Vaša osobná návšteva, štvorkolku Vám dovezieme až domov a v rámci odovzdávania štvorkolky dôjde k podpisu zmluvy a zloženiu zvolenej akontácie.

Podmienky leasingu: Akontácia minimálne 20% a maximálne 50% z celkovej ceny štvorkolky (platí pre firmy a živnostníkov, súkromné osoby - zamestnanci od 30%), doba splácania 24 - 60 mesiacov.

Požadované dokumenty k schváleniu zmluvy:

ZAMESTNANEC:

  • Občiansky a vodičský preukaz
  • Potvrdenie o príjme (vyžiadajte si ho u Vašej ekonómky, tlačivo Vám môžeme poslať mailom)

ŽIVNOSTNÍK:

  • Občiansky a vodičský preukaz
  • živnostenský list

PRÁVNICKÁ OSOBA (s.r.o.):

  • Občiansky a vodičský preukaz konateľa / konateľov
  • výpis z Obchodného registra nie starší ako 3 mesiace
  • osvedčenie o daňovej registrácii (kartička DIČ)© Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk

Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam