logo
Nákupný košík

logo
Služby a informácie

Poplatky za prepravu

Poplatky za prepravu, balné a možnosti platieb


1. Pri platbe vopred na bankový účet na základe zálohovej faktúry pri objednávke do peňažnej hodnoty 300,00 € si za dopravné a balné účtujeme 4€ (poštová zásielka) alebo 6€ (kuriér DPD)
2. Pri platbe na dobierku pri objednávke do peňažnej hodnoty 300,00 € (platíte pri preberaní kuriérovi) si za dopravné a balné účtujeme: 5€ (poštová zásielka) alebo 7€ (kuriér DPD)
3. Pri platbe na dobierku pri objednávke nad peňažnú hodnotu 300,00 € (platíte pri preberaní kuriérovi) si za dopravné a balné účtujeme:pri doprave kuriérskou spoločnosťou s doručením do 2 pracovných dní po expedícii z nášho skladu – 0,00€ (ZDARMA)
4. Predávajúci sa môže s kupujúcim dohodnúť aj na inom ako štandardnom (vyššie uvedenom) postupe pri zasielaní tovaru alebo služieb ako aj cien za tieto služby.
5. Predávajúci môže zaslať tovar ktorý je okamžite dostupný kupujúcemu a zvyšnú časť objednávky doručí dodatočne v zákonnej lehote, avšak za predpokladu, že kupujúcemu nebude účtované žiadne dodatočné poštovné, okrem toho, ktoré bolo započítane v objednávke.
6. Objemný alebo ťažký tovar (štvorkolky, PVC boxy, Radlice na sneh, snežné pásy a pod) zasielame vlastnou dopravou, cenu tejto dopravy naceníme individuálne, kupujúci má aj možnosť osobného odberu v našej prevádzke.

 © Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk

Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam