logo
Nákupný košík

logo
Služby a informácie
<<  5/9 >>

Štvorkolka CFMOTO Gladiator X1000 (EURO5 - T3b)

Štvorkolka CFMOTO Gladiator X1000 (EURO5 - T3b)


Štvorkolka CFMOTO Gladiator X1000 (EURO5 - T3b)
Štvorkolka CFMOTO Gladiator X1000 (EURO5 - T3b)
Štvorkolka CFMOTO Gladiator X1000 (EURO5 - T3b)
Štvorkolka CFMOTO Gladiator X1000 (EURO5 - T3b)
Štvorkolka CFMOTO Gladiator X1000 (EURO5 - T3b)
Štvorkolka CFMOTO Gladiator X1000 (EURO5 - T3b)
Štvorkolka CFMOTO Gladiator X1000 (EURO5 - T3b)
Štvorkolka CFMOTO Gladiator X1000 (EURO5 - T3b)

Akcia

Popis

Štvorkolka od spoločnosti CFMOTO, Gladiator X1000 EPS
disponuje ohromujúcou silou, úplne novým motorom kategórie 1000ccm (960,6 cm3) so špičkovým výkonom 85 koní / 79 Nm spoločne s osvedčeným bezspojkovým variátorom CV Tech (Canada) a vstrekovaním Bosch (GER), prináša úplne novú dimenziu práce, cestovania i zábavy. Skvelé jazdné vlastnosti podporuje štandardne dodávaný nový posilňovač riadenia (EPS) s progresívnym priebehom a úplne nový systém zavesenia zadných kolies umožňujúci vyššie zdvihy moderných plne nastaviteľných nitrogénových tlmičov. Použitie dvoch diferenciálov (100% pripínateľný predný, špičkový samosvorný americký zadný diferenciál Eaton) zyvyšuje jazdné vlastnosti do kategórie najlepšie ovládateľných štvorkoliek pre bežnú jazdu aj použitie v extrémnom teréne. Medzi ďalšie zásadné novinky patrí úplne nová prevodovka SmartShift s optimalizovaným pomalým prevodom pre efektívne využitie masívneho krútiaceho momentu či zdokonalený systém mazania motora. Modernizáciou prešla aj celá chladiaca sústava, ktorá má až o 35% vyššiu účinnosť a zaisťuje vyššiu efektivitu chladenia motora pri ťažkom pracovnom využití.

AKCIA: predný + zadný rám ZDARMA (platí do vypredania zásob)

Príslušenstvo za príplatok:

62€   rozširovacie lemy
250€ FARBA (Kamufláž - fólia)
82€   FARBA (Oranžová, Modrá metalická)
ZÁKLADNÁ FARBA (Šedá pastelová)

5 ROKOV ZÁRUKA *
* 5 rokov záruka platí pri nákupe strojov CFMOTO v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR, pre koncového zákazníka, prvého majiteľa, záruka platí pre všetkých, teda pre súkromné osoby aj pre firmy. Týka sa všetkých modelov štvorkoliek a motocyklov z aktuálnej ponuky strojov CFMOTO oficiálneho dovozcu Journeyman CZ s.r.o. U štvorkoliek CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 10.000 km (čo nastane skôr). U motocyklov CFMOTO je záruka 5 rokov alebo 40.000 km (čo nastane skôr).

 


 • CFMOTO Gladiator X1000

  Mohutný výkon prenáša štvorkolka CFMOTO Gladiator X1000 kardanovým hriadeľom prostredníctvom osvedčeného kanadského bezúdržbového bezspojkového variátora CVTech, ktorý zaisťuje okamžitú odozvu na plyn. Pohon predných kolies je samozrejme možné elektronicky pripojiť. Prevodovka umožňuje jazdu vpred i vzad pre bežné použitie a redukovaný, supersilný prevod do pomala pre pracovné použitie a ťahanie prívesu. Novinka z rodiny Gladiator prináša aj plne automatický samosvorný zadný diferenciál Eaton so 100% svornosťou! Brzdiaci výkon je zaistený silne dimenzovanou 4-kotúčovou hydraulickou brzdovou sústavou s pancierovými brzdovými hadicami.

  Gladiator X1000 je kompletne odpružený pomocou celkom nových špičkových plne nastaviteľných nitrogénových tlmičov. Toto moderné špičkové odpruženie s dlhými zdvihmi zaisťuje komfortnú a pohodlnú jazdu na veľkých nerovnostiach a v každom druhu terénu. Novinka prináša nové predné mohutne dimenzované dvojité A-ramená a zadné vlečné ramená. Smerom hore prehnuté spodné predné ramená zásadne zvyšujú už aj tak vysokú svetlú výšku a priechodnosť ťažkým terénom. Širší rozchod kolies a nový systém zadného zavesenia zaisťujú dosiahnutie vyššej bočnej stability a celkovo tak vytvárajú dokonalý jazdný dojem.

  Pracovné zaradenie štvorkolky podporuje skvele fungujúci pomalý prevod "L", masívna ťažná sila aj silný navijak. Cestovateľov poteší mohutné dimenzovanie celej štvorkolky, vysoko komfotný nastaviteľný podvozok a veľkorysé rozmery stroja, kde je všade dostatok miesta pre vodiča i spolujazdca.

  Už v základnej cene je CFMOTO Gladiator X1000 vybavený silným elektrickým navijakom, homologovaným ťažným s el. zásuvkou, precízne spracovanými ochranými a farebne zladenými krytmi riadidiel, luxusnými 14 "ALU kolesami s lešteným povrchom, extrémne odolnými a kvalitnými viacplátnovými 27" pneu CST Stag či komfortnou sedačkou spolujazdca s integrovanými madlami. Gladiator X1000 je osadený vynikajúcim, dizajnovo veľmi vydareným LED osvetlením s výrazne vyššou svietivosťou hlavných svetlometov.

  ATV Gladiator X1000 úspešne nadväzuje na svojich legendárnych predchodcov, ktorí dosiahli mnohé víťazstvá v domácich a svetových off-road pretekoch a ktoré tiež skvele slúžia v náročnom pracovnom nasadení, napr. v policajných zložkách, záchranárskych službách atď.. Pri modeli štvorkoliek X1000 boli v nevídanej miere použité najmodernejšie technológie a materiály pre dosiahnutie špičkového výkonu, výnimočnej odolnosti a fantastických jazdných vlastností, ktoré z tohto modelu robia favorita celého segmentu veľkých pracovných štvorkoliek na trhu. Pokrokový dizajn z rakúskeho dizajnového Štúdia Kiska potvrdzuje najvyžšie ambície vlajkovej lode CFMoto!

  Kľúčové vlastnosti tohto stroja:

  Motor

  Najmodernejšia motorizácia V-Twin so vstrekovaním BOSCH. Najvyšší výkon motora bez ohľadu na nadmorskú výšku či teplotu vzduchu.   Odpruženie
  Plne nastaviteľné, nitrogénové pruženie a jeho nové uchytenie umožňujú vyššie zdvihy pruženia.   Opierka & madlá
  Priestor pre posádku je veľkorysý, bezpečný, maximálne chránený. Spolujazdec si užije luxusný komfort, s chodidlami na vyvýšených plošinových stupačkách a s príjemnými madlami pre ruky.  Kolesá z ľahkých zliatin
  Disky kolies z ľahkej zliatiny vzácnych kovov nedotvárajú iba dizajnový – prémiový vzhľad, ale predovšetkým technický efekt. Sú ľahšie a odolnejšie.  Variátor CVTech
  Kanadský bezspojkový variátor CVTech je kľúčovým technickým prvkom pre optimálnu jazdu v každých podmienkach.  Navijak
  Navijak o sile 3 500 libier, poskytne potrebnú pomoc nielen pri ťahaní nákladu, ale aj pri sebavyslobodzovaní.  Pohon všetkých kolies
  Uzávierka predného diferenciálu je doplnená o zadný, samosvorný diferenciál Eaton. Režim plnej uzávierky 4×4 je samozrejmosťou.  Ťažné zariadenie
  Homologované ťažné zariadenie a elektrická prípojka dovolia legálne ťahať vozík s nákladom, či iný typ zariadenia potrebný na prácu.  Posilňovač riadenia
  EPS – progresívny elektronický posilňovač riadenia nielen umožňuje jednoduchšie riadenie a ovládanie stroja, ale taktiež absorbuje sily pri nečakanom náraze kolies do prekážky.

 • CFMOTO

  CFMOTO Power Co., Ltd.CFMOTO - V súčasnosti jedna z najväčších, najmodernejších a najprogresívnejších svetových tovární na výrobu kvalitných štvorkoliek, motocyklov a motorov na svete. Hlavná továreň aj centrála firmy sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Hangzhou, približne 150km od Šanghaja, v provincii Zhejiang, ktorá patrí do ekonomicky najvyspelejší časti pevninskej Číny a je jedným z hnacích motorov ekonomického rastu celej krajiny.

  Dnes medzi hlavné produkty CFMOTO patria úžitkové pracovné štvorkolky ATV (all terrain vehicles), nákladné UTV (universal terrain vehicles), športové SBS (side-by-side), motocykle, skútre a samostatné motorové jednotky. 
   
  Väčšina produktov sa testuje a ladí v Amerike a v Európe (okrem iného aj v ČR), takže výsledné výrobky sú pripravené priamo na mieru požiadaviek skúsených distribútorov. 
   
  Každý rok továreň investuje obrovské prostriedky do ďalšieho vývoja a neustále modernizuje svoje linky, z ktorých schádzajú desaťtisíce nových strojov do celého sveta. V roku 2009 pribudla v továrni úplne nová výrobná linka, kde sa vyrábajú nové modely kategórie UTV/SSV. Táto linka pomohla ďalej zvýšiť kvalitu a kvantitu produkcie a zaradiť štvorkolky CFMOTO medzi svetových lídrov. V roku 2014 pribudla úplne nová linka robotického zvárania rámov a nová lakovňa plastov. Rok 2017 priniesol rozšírenie kapacity pre nové modelové rady motocyklov, ktoré vznikajú v spolupráci so svetoznámym rakúskym dizajnérskym štúdiom Kiska. A výhľad do budúcnosti? Firma zakúpila ďalšie obrovské priestory na úplne nové výrobné haly a administratívne zázemie aj testovací polygón. CFMOTO jasne ukazuje svoj ďalší smer a nenecháva nikoho na pochybách, že sa stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti "powersports". Úspešným vstupom na svetovú burzu v roku 2017 tento fakt pevne potvrdzuje.

   

 • Technické parametre

  Motor
  typ                                                4-taktný, 8-ventilový dvojvalec, SOHC 
  Výkon                                                85k (63,4 kw)/7800 ot. 
  Objem                                                963 cm3 ccm
  Vŕtanie x zdvih                                                91 mm x 74 mm mm
  Zapalovanie                                                Elektrický štartér 
  Chladenie                                                Kvapalinou s nezávislým olejovým okruhom 

  Hnací systém
  Pohon                                               4x4 
  Prevodovka                                               Automatická CVT - variátor CV Tech / prevody P/R/N/H/L (parkovací/ spätný chod/ neutrál/ rychle
                                                vpred/ terénna redukcia) / uzamykateľný predný diferenciál / automatický zadný samosvorný
                                                diferenciál Eaton (100% svornosť) 
  Uzávierka p. diferenciálu                                               áno 
  Prevod                                               kardanové hriadele 

  Podvozok
  Zavesenie predné                                               Dvojité oceľové A-ramená 
  Zavesenie zadné                                                Vlečené oceľové ramená 
  Tlmiče predné                                               nitrogénové nastaviteľné pruženie 
  Tlmiče zadné                                               nitrogénové nastaviteľné pruženie 
  Brzdy predné                                               Kotúčové, hydraulické 
  Brzdy zadné                                               Kotúčové, hydraulické 
  Pneu predné                                               27x9-14 
  Pneu zadné                                               27x11-14 

  Rozmery a hmotnosti
  Celková dĺžka                                               2310 mm
  Celková šírka                                               1250 mm
  Celková výška                                               1420 mm
  Rázvor                                               1480 mm
  Hmotnosť bez náplní                                               430 kg
  Palivová nádrž                                               30 litrov

  Legislatíva
  Homologizácia                                               EURO4
  COC list                                               Áno 
  Technický preukaz                                               Áno 
  Vodičské oprávnenie                                               B 

  Ostatné
  Farba                                              Modrá
                                               Šedá
                                               Oranžová 
                                               Kamufláž 
 • Fotogaléria


<<  5/9 >>

Súvisiace produkty

X850/X1000 Zadný ochranný rám RIVAL

Cena s DPH: 249,80 €
Dostupnosť: Skladom (0–3 dni)
24 ďalších
X850/X1000 Zadný ochranný nárazník CFMOTO

Cena s DPH: 76,90 €
Dostupnosť: Skladom (0–3 dni)
24 ďalších
CFMOTO Rozširovacie lemy X850 / X1000

Cena s DPH: 49,00 €
Cena s DPH: 129,00
Ušetríte: -80

Dostupnosť: Skladom
24 ďalších
X850/X1000 Ochranný kryt podvozku hliníkový RIVAL

Cena s DPH: 583,15 €
Dostupnosť: Skladom (0–3 dni)
24 ďalších
X850/X1000 Zadný box Tesseract X8

Cena s DPH: 324,60 €
Dostupnosť: Skladom (0–3 dni)
24 ďalších
Ochranná plachta CFMOTO ATV

Cena s DPH: 70,65 €
Dostupnosť: Skladom (0–3 dni)
24 ďalších

Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email 


© Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Nastavenie súborov cookies
Na fungovanie našej webovej stránky používame nevyhnutné cookies (essential cookies) umožňujúce realizovať základné funkcionality webovej stránky. Tieto cookies môžete zakázať zmenou nastavení Vášho internetového prehliadača, čo však môže ovplyvniť fungovanie webovej stránky. Radi by sme tiež využívali dobrovoľné cookies (non-essential), ktoré nám pomôžu zlepšiť fungovanie našej webovej stránky. Pre ich povolenie, prosím, odkliknite súhlas.
Ochrana osobných údajov  |  Informácie o cookies
Súhlasím Prispôsobiť Odmietnuť
<Naspäť
Podrobné nastavenie cookies
Súbory cookie používame na zabezpečenie základných funkcií stránky a na zlepšenie vášho používateľského zážitku. Svoj súhlas pre každú kategóriu môžete kedykoľvek zmeniť.
<Nevyhnutné cookies
 
Technické súbory cookies sú nevyhnutné pre správne fungovanie našej webovej stránky. Tieto sa využívajú najmä na uchovávanie Vašich produktov v košíku, zobrazovanie obľúbených výrobkov, nastavenie Vašich preferencií a nákupného procesu. Pre využívanie technických cookies nepožadujeme Váš súhlas, ale spracúvame ich na základe nášho oprávneného záujmu. Váš prehliadač môžete nastaviť tak, aby blokoval alebo Vás upozorňoval na takéto súbory. V takom prípade však nemusia niektoré časti našej webovej stránky správne fungovať.
<Analytické cookies
 
Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu a počet návštev našej webovej stránky.
<Marketingové cookies
 
Marketingové cookies sú využívané reklamnými a sociálnymi sieťami na prispôsobenie zobrazovaných reklám tak, aby pre vás boli čo najzaujímavejšie.
Povoliť všetky Povoliť zvolené Odmietnuť
Uložiť Odmietnuť