logo<<  5/6 >>

Štvorkolka CF MOTO Gladiator X850

Štvorkolka CF MOTO Gladiator X850

Štvorkolka CF MOTO Gladiator X850

Štvorkolka CF MOTO Gladiator X850
Štvorkolka CF MOTO Gladiator X850
Štvorkolka CF MOTO Gladiator X850


Popis

Monumentálny záťah. Dych berúca sila. Dokonalé a presné ovládanie. Emócie. Absolútna novinka jedného z najväčších výrobcov štvorkoliek na svete zvyšuje adrenalín v krvi hneď pri prvom blízkom stretnutí. Najsilnejšia a mohutne dimenzovaná pracovná štvorkolka od spoločnosti CF MOTO 4x4 Gladiator X850 prináša do sveta štvorkoliek množstvo pokrokových a moderných prvkov, ktoré v kombinácii s maximálnou výbavou a skvelou cenou robia z novinky favorita celého segmentu veľkých dvojvalcových štvorkoliek!

Homologizácia L7e EURO4 (ŠTVORKOLKA), biela ŠPZ, VP skupiny B

Príslušenstvo za príplatok:

120€ rozširujúce lemy
190€ FARBA (kamufláž - fólia)
40€   FARBA (oranžová)

 

 
 • Ohromujúca sila úplne nového 800cc motora so špičkovým výkonom 68 koní / 75 Nm (off-road úprava) spoločne s osvedčeným bezspojkovým variátorom CV -Tech (Canada) a vstrekovaním Delphi (USA), prináša úplne novú dimenziu práce aj zábavy. Už v základnej cene je štvorkolka Gladiator X850 vybavená silným elektrickým navijakom, homologovaným ťažným s el. zásuvkou, precízne spracovanými ochranými krytmi riadidiel, 14 "ALU kolesami, viacplátnovými pneumatikami Abuzz či komfortnou sedačkou spolujazdca s integrovanými madlami. Štvorkolka Gladiator X850 je osadená vynikajúcim, dizajnovo veľmi vydareným LED osvetlením s výrazne vyššou svietivosťou hlavných svetlometov. Pokrokový dizajn z rakúskeho dizajnového štúdia Kiska potvrdzuje najvyššie ambície aktuálnej vlajkovej lode CF MOTO! Skvelé jazdné vlastnosti podporuje štandardne dodávaný modernizovaný posilňovač riadenia (EPS) s progresívnym priebehom a úplne nový systém zavesenia zadných kolies umožňujúci vyššie zdvihy tlmičov. Použitie dvoch diferenciálov zvyšuje jazdné vlastnosti do kategórie najlepšie ovládateľných štvorkoliek pre bežnú jazdu aj použitie v extrémnom teréne. Medzi ďalšie zásadné novinky patrí úplne nová prevodovka SmartShift s optimalizovaným pomalým prevodom pre efektívne využitie masívneho krútiaceho momentu či zdokonalený systém mazania motora. Modernizáciou prešla aj celá chladiaca sústava, ktorá má až o 35% vyššiu účinnosť a zaisťuje vyššiu efektivitu chladenia motora pri ťažkom pracovnom využití.

  Monumentálny záťah. Dych berúca sila. Dokonalé a presné ovládanie. Emócie. Absolútna novinka jedného z najväčších výrobcov štvorkoliek na svete zvyšuje adrenalín v krvi hneď pri prvom blízkom stretnutí. Najsilnejší a mohutne dimenzovaná pracovná štvorkolka 4x4 Gladiator X850 prináša do sveta štvorkoliek množstvo pokrokových a moderných prvkov, ktoré v kombinácii s maximálnou výbavou a skvelou cenou robia z novinky favorita celého segmentu veľkých dvojvalcových štvorkoliek!

  Mohutný výkon prenáša Gladiator X850 kardanovým hriadeľom prostredníctvom osvedčeného kanadského bezúdržbového variátora s funkciou brzdenia motorom. Pohon predných kolies je samozrejme možné elektronicky pripojiť. Prevodovka umožňuje jazdu vpred i vzad pre bežné použitie a redukovaný, supersilný prevod do pomala pre pracovné použitie a ťahanie prívesu. Novinka prináša aj plne automatický samosvorný zadný diferenciál Eaton so 100% svornosťou! Brzdiaci výkon je zaistený silne dimenzovanou 4-kotúčovou hydraulickou brzdovou sústavou s pancierovými brzdovými hadicami.

  Štvorkolka Gladiator X850 je kompletne odpružená pomocou celkom nových viacprvkových tlmičov IV. generácie s progresívnou husto vinutou pružinou a 5-polohovým nastavovaním tuhosti. Toto špičkové odpruženie s dlhými zdvihmi zaisťuje komfortnú a pohodlnú jazdu i na veľkých nerovnostiach. Novinka prináša nové predné mohutne dimenzované dvojité A-ramená a zadné vlečné ramená. Smerom hore prehnuté spodné predné ramená zásadne zvyšujú už tak vysokú svetlú výšku a priechodnosť ťažkým terénom. Širší rozchod kolies a nový systém zadného zavesenia zaisťujú dosiahnutie vyššej bočnej stability a celkovo dokonalejší jazdný dojem.

  Gladiator X850 úspešne nadväzuje na svojich legendárnych predchodcov, ktorí dosiahli mnohých víťazstiev v domácich i svetových off-road pretekoch a tiež skvele slúžia v náročnom pracovnom nasadení, napr. záchranárske zložky, polícia... Pri modeli X850 boli v nevídanej miere použité najmodernejšie technológie a materiály pre dosiahnutie špičkového výkonu, výnimočnej odolnosti a fantastických jazdných vlastností, ktoré z tohto modelu robia jednu z najlepšie ovládateľných veľkých pracovných štvorkoliek na trhu.

 • CF MOTO

  CFMOTO Power Co., Ltd.CFMOTO - V súčasnosti jedna z najväčších, najmodernejších a najprogresívnejších svetových tovární na výrobu kvalitných štvorkoliek, motocyklov a motorov na svete. Hlavná továreň aj centrála firmy sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Hangzhou, približne 150km od Šanghaja, v provincii Zhejiang, ktorá patrí do ekonomicky najvyspelejší časti pevninskej Číny a je jedným z hnacích motorov ekonomického rastu celej krajiny.

  Továreň CFMOTO bola založená v roku 1989 a teraz zamestnáva viac ako 1500 ľudí. Od svojho vzniku vyrobila 98 typov vozidiel a 51 typov motorov, kvalitné CFMOTO produkty distribuuje vo viac ako 70 krajinách a regiónoch sveta. Výskumný a vývojový tím spoločnosti CFMOTO sa skladá z viac ako 200 zamestnancov z niekoľkých krajín, CFMOTO vlastní viac ako 110 patentových riešení. Čas, úsilie a odborné znalosti investované do rozvoja systému riadenia kvality umožňujú poskytovať vynikajúce a dôveryhodné produkty bezkonkurenčnej kvality za vynikajúcu cenu. Dlhodobý a úspešný rast firmy umožnil ďalší rozvoj aj na medzinárodnom poli. CF MOTO už niekoľko rokov veľmi úspešne spolupracuje na úrovni "joint venture" s rakúskym motogigantom KTM a špičkovým dizajnérskym štúdiom KISKA.

  CFMOTO Power Co., Ltd. sa zaoberá produkciou kvalitných úžitkových štvorkoliek. Štvorkolky CFMOTO patria medzi najpredávanejšie po celom svete. V Českej a Slovenskej republike sú štvorkolky CFMOTO všeobecne známe pod menom GLADIATOR a distribuované v predajnej sieti firmy Journeyman CZ s.r.o. Modelový rad GLADIATOR je dlhodobo najpredávanejšia a najobľúbenejšia úžitková štvorkolka v Českej aj Slovenskej republike. Vynikajúca kvalita, skvelá cena, perfektná dostupnosť náhradných dielov a profesionálneho servisu v najväčšej dealerskej sieti, nadštandardná 3 ročná záruka, úspešná závodná história v najnáročnejších off-road seriáloch a zázemie najväčšieho importéra robia zo štvorkoliek Gladiator jasnú voľbu!

  Dnes medzi hlavné produkty CFMOTO patria úžitkové pracovné štvorkolky ATV (all terrain vehicles), nákladné UTV (universal terrain vehicles), športové SBS (side-by-side), motocykle, skútre a motorové jednotky.

  Väčšina produktov sa testuje a ladí v Amerike a v Európe (okrem iného aj v ČR), takže výsledné výrobky sú pripravené priamo na mieru požiadaviek skúsených distribútorov.

  Každý rok továreň investuje obrovské prostriedky do ďalšieho vývoja a neustále modernizuje svoje linky, z ktorých schádzajú desaťtisíce nových strojov do celého sveta. V roku 2009 pribudla v továrni úplne nová výrobná linka, kde sa vyrábajú nové modely kategórie UTV / SSV. Táto linka pomohla ďalej zvýšiť kvalitu a kvantitu produkcie a zaradiť štvorkolky CFMOTO medzi svetových lídrov. V roku 2014 pribudla úplne nová linka robotického zvárania rámov a nová lakovňa plastov. Rok 2017 priniesol rozšírenie kapacity pre nové modelové rady motocyklov, ktoré vznikajú v spolupráci so svetoznámym rakúskym dizajnérskym štúdiom Kiska. A výhľad do budúcnosti? Firma zakúpila ďalšie obrovské priestory na úplne novú výrobnú halu a administratívne zázemie i testovací polygón. CFMOTO jasne ukazuje svoj ďalší smer a nenecháva nikoho na pochybách, že sa stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti "Powersports". Úspešným vstupom na svetovú burzu v roku 2017 tento fakt pevne potvrzuje.

   

 • Motor
  typ                                                  štvortaktný dvojvalec, SOHC, 4 ventily, EFI 
  Výkon                                                  45kw/7200 ot. / offroad 50kW (68PS) / 7000 ot 
  Objem                                                  800 ccm
  Vŕtanie x zdvih                                                  91 mm x 76,2 mm mm
  Zapaľovanie                                                  ECU Delphi 
  Chladenie                                                  kvapalinové (voda + olej), elektrický ventilátor 

  Hnací systém
  Pohon                                                  2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný 
  Prevodovka                                                  automatická, variátor CV Tech, prevody L/H/N/R, brzdenie motorom 
  Uzávierka p. diferenciálu                                                  áno (aj zadný samosvorný diferenciál Eaton (100% svornosť))  
  Prevod                                                  predný + zadný kardan 

  Podvozok
  Zavesenie predné                                                 nezávislé dvojité A-ramená 
  Zavesenie zadné                                                 vlečné ramená 
  Tlmiče predné                                                 Nové viacprvkové odpruženie IV. generácie s progresívnou
                                                  husto vinutou pružinou a 5-polohovým  nastavovaním tuhosti 
  Tlmiče zadné                                                 Nové viacprvkové odpruženie IV. generácie s progresívnou
                                                  husto vinutou pružinou a 5-polohovým nastavovaním tuhosti 
  Brzdy predné                                                 kotúčové hydraulické 
  Brzdy zadné                                                 kotúčové hydraulické 
  Pneu predné                                                26x9-14 
  Pneu zadné                                                26x11-14 

  Rozmery a hmotnosti
  Celková dĺžka                                                2310 mm mm
  Celková šírka                                                1250 mm mm
  Celková výška                                                1420 mm mm
  Rázvor                                                1480 mm mm
  Hmotnosť bez náplní                                                430 kg
  Palivová nádrž                                                30 litrov

  Legislatíva
  Homologizácia                                                áno, T3 
  COC list                                                áno 
  Technický preukaz                                                áno 
  Vodičské oprávnenie                                                skupina B (osobný automobil) 

  Ostatné
  Farba                                               Čierna 
                                                Oranžová 
                                                Kamufláž 


<<  5/6 >>

Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


© Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies