logo<<  2/7 >>

Štvorkolka TGB Blade 600 dlhá verzia

Štvorkolka TGB Blade 600 dlhá verzia

Štvorkolka TGB Blade 600 dlhá verzia

Štvorkolka TGB Blade 600 dlhá verzia
Štvorkolka TGB Blade 600 dlhá verzia
Štvorkolka TGB Blade 600 dlhá verzia
Štvorkolka TGB Blade 600 dlhá verzia
Štvorkolka TGB Blade 600 dlhá verzia
Štvorkolka TGB Blade 600 dlhá verzia


Popis

Obľúbená štvorkolka od výrobcov TGB, Blade s novým motorom 600 ccm! Dvojmiestne predĺžené prevedenie najobľúbenejšej úžitkovo - rekreačnej štvorkolky strednej triedy. S ostrým, dynamickým designom, modernou technikou s atraktívnymi LED svetlami vpredu i vzadu a s hliníkovými kolesami s ostro lomenými paprskami, pôsobí naozaj dospelo a atraktívne. Dve pohodlné samostatné sedadlá poskytujú jazdcovi aj spolujazdcovi dostatok priestoru pre pohodlnú jazdu. Predĺžený podvozok zlepšuje stúpavosť a stabilitu pri zachovaní skvelej obratnosti a príjemnej ovládateľnosti krátkeho modelu. Robustnosť, veľká spoľahlivosť a vynikajúci pomer ceny, kvality a úžitkovej hodnoty, to sú daľšie z mnohých predností tejto bohato vybavenej štvorkolky od značky TGB.

Verzia: T3b (EU167) (homologizácia T3, biela ŠPZ, VP skupiny B, maximálna rýchlosť (on-road) 60km/h, parkovacia brzda (ľavá páčka), kompletné LED osvetlenie, modernizovaný LCD display, technické a designové zmeny odpovedajúce norme EU167 kategórie T3b)

 
 • Obľúbený Blade s novým motorom 600 ccm!

  TGB Blade 550 si získal povesť výkonnej, odolnej, spoľahlivej a pracovitej užitkovo-rekreačnej štvorkolky strednej triedy, ktorá znesie aj nešetrné zaobchádzanie. Teraz však prichádza nový Blade 600 LT - ešte výkonnejší, ovládateľnejší a stabilnejší, vybavený pokročilými technológiami, s vysokou úrovňou výbavy. Najväčším ťahákom je bezpochyby úplne nový, výkonný motor 600 ccm s vysokou ťažnou silou a pôsobivým zrýchlením. Výborne vybavená štvorkolka vyniká skvelým pomerom ceny, kvality a úžitkovej hodnoty, mimoriadnu obratnosťou a jednoduchým, príjemným riadením. Moderné, nezávislé zavesenie všetkých kolies IRS, veľká svetlá výška a široký rozchod dávajú štvorkolke vysokú stabilitu a špičkovú priestupnosť terénom; predĺžený podvozok zaisťuje výbornú stúpavosť a stabilitu pri zachovaní vysokej obratnosti a hravej ovládateľnosti krátkych modelov.

  Spoľahlivý, moderný, kvapalinou chladený štvorventilový jednovalec SOHC s veľkou ťažnou silou a dostatkom výkonu pre každú situáciu. Vyvinutý a vyrábaný priamo v továrni TGB je motor vybavený spoľahlivým elektronickým vstrekovaním paliva, ktoré nezávisle od teploty a nadmorskej výšky zaručuje ľahké štartovanie, čisté spaľovanie a nízku spotrebu. Spoľahlivá automatická ´heavy-duty´ prevodovka s polohami L/H/N/R (redukcia do sily / dopredná rýchlosť / neutrál / spiatočka) a minimálnymi nárokmi na údržbu je naviac vybavená účinnou motorovou brzdou.

  Špičkovú priechodnosť v teréne zabezpečuje moderné plne nezávislé zavesenie všetkých kolies iRS, široký rozchod, veľká svetlá výška a elektricky pripojiteľný pohon predných kolies 2x4/4x4 jednoduchým stlačením tlačidla na riadidlách. V najťažšom teréne naviac oceníte rýchlo pracujúcu elektrickú uzávierku predného diferenciálu, ktorá zabezpečuje maximálnu trakciu kolies. Komfortne nastavený podvozok je odpérovaný vysokokvalitnými hydraulickými jednotkami s progresívne vinutými pružinami s nastaviteľným predpätím.

  Atraktívne LED svetlá na denné svietenie zaujmú na prvý pohľad. Spoločne s dvojitými zadnými LED svetlami a LED smerovkami je TGB Blade ešte dospelejšia a ešte príťažlivejšia. A keď slnko zapadne, výkonné projektorové svetlomety vám vždy spoľahlivo nájdu cestu domov.

  Brzdy sú rovnako dôležité ako výkon. Výkonný trojkotúčový hydraulický brzdový systém s vŕtanými kotúčmi a pancierovanými brzdovými hadičkami vám dá dôveru pri posúvaní vašich jazdeckých schopností. Hlavná nožná brzda brzdí súčasne všetky kolesá v pomere 60/40, pravou páčkou môžete naviac ovládať len predné brzdy, ľavou páčkou zadné. Parkovacia brzda je ovládaná samostatne.

  Presné informácie kedykoľvek potrebujete. Multifunkčný LCD displej je nielen čitateľný, ale aj krásny a ponúka množstvo funkcií: digitálny otáčkomer, digitálny rýchlomer, maximálne dosiahnuté otáčky motora, maximálnu dosiahnutú rýchlosť, priemernú rýchlosť, 2 počítadla dennej prejdenej vzdialenosti, počítadlo celkom prejdenej vzdialenosti, denné počitadlo najazdených motohodín, celkové počítadlo najazdených motohodín, palivomer, palubné hodiny a všetky potrebné kontrolky.

  Na trhu nie je mnoho štvorkoliek, ktoré by za už aj tak atraktívnu základnú cenu, ponúkali ešte takú bohatú štandardnú výbavu ako TGB Blade 600: elektrickú uzávierku predného diferenciálu, elektrické prepínanie pohonu 2x4 / 4x4, pancierované brzdové hadičky, atraktívne 8paprskové hliníkové disky, značkové 25" pneumatiky, tretie svetlo na riadidlách, chrániče rúk a páčok, robustný predný rám, predný i zadný nosič batožiny, demontovateľné stúpačky pre spolujazdca, ťažné zariadenie a spoľahlivý navijak s vysokou ťažnou silou 3000 lbs.

 • TGB

  Taiwanská spoločnosť TGB Motor je popredným výrobcom populárnych štvorkoliek a skútrov vlastnej konštrukcie, ktoré úspešne vyváža do Európy aj USA.
  Štvorkolky TGB sa niekoľkokrát stali štvorkolkou roka. TGB je tiež známym výrobcom variátorov pre iných svetovo známych výrobcov štvorkoliek a skútrov ako Polaris, Aprilia, Can-Am, BMW a ďalšie. Viac informácií o štvorkolkách a skútroch TGB nájdete na www.tgbmotor.cz.
 • Motor
  typ                          štvortaktný jednovalec SOHC, EFI 
  Výkon                          31,4 kW (off-road) 
  Objem                          561 ccm
  Vŕtanie x zdvih                          97 x 79,2 mm
  Chladenie                          kvapalinou + elektrický ventilátor 

  Hnací systém
  Pohon                          2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný 
  Prevodovka                          automatická - CVT variátor so spiatočkou, L/H/N/R, brzdenie motorom 
  Uzávierka p. diferenciálu                          predný, s elektrickým ovládaním 
  Prevod                          kardanom, vpredu i vzadu 

  Podvozok
  Zavesenie predné                          nezávislé dvojité A-ramená 
  Zavesenie zadné                          nezávislé dvojité A-ramená 
  Tlmiče predné                          hydraulické tlmiče + päťpolohové nastaviteľné predpätie pružín 
  Tlmiče zadné                          hydraulické tlmiče + päťpolohové nastaviteľné predpätie pružín 
  Brzdy predné                          2x hydraulická, kotúčová 
  Brzdy zadné                          1x hydraulická, kotúčová 
  Pneu predné                          AT25 x 8 - 12 
  Pneu zadné                          AT25 x 10 - 12 

  Rozmery a hmotnosti
  Celková dĺžka                          2360 mm
  Celková šírka                          1235 mm
  Celková výška                          1250 mm
  Svetlá výška                          335 mm
  Rázvor                          1450 mm
  Hmotnosť bez náplní                          364 kg
  Palivová nádrž                          18 litrov

  Legislatíva
  Homologizácia                          áno, T3b 
  COC list                          áno 
  Technický preukaz                          áno 
  Vodičské oprávnenie                          skupina B (osobný automobil) 

  Ostatné
  Farba                          Šedá 


<<  2/7 >>

Zdielajte tento produkt
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print


© Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok

Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Tvorba web stránok od GRANDIOSOFT
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies