logo
Nákupný košík

logo
Služby a informácie

Prečo nakupovať u nás

1. Sme seriózni
Nikdy Vám nepredáme stroj v krabici, aby ste museli premýšľať kam ktorá šrúbka patrí a výsledkom by bol iba stroj základných úžitkových vlastností. Štvorkolku od nás dostanete vždy dôkladne zmontovanú a preverenú, s odstránenými potencionálnymi chybami a doplnenú o komponenty montované u nás. Samozrejmosťou je pred expedíciou dôkladný predpredajný servis a nové naliatie všetkých prevádzkových kvapalín. Automaticky ku každej štvorkolke zákazník obdrží čistý slovenský technický preukaz a je len na ňom, či si štvorkolku prihlási do evidencie na DI alebo nie. My nie sme priekupníci krabíc so štvorkolkami predbiehajúci sa iba cenou, sme Vašimi serióznymi partnermi.

2. Sme špecialisti zameraní na ATV stroje a príslušenstvo
Nejde robiť kvalitne a na patričnej úrovni tisíc a jednu vec. Nejde seriózne predávať a servisovať tisíc a jeden typ stroja. Špecializujeme sa na úzky okruh kvalitných ATV a snažíme sa o perfektný servis a patričnú podporu.

3. Zbytočne nezvyšujeme náklady na predaj a servis
Myslíme ekonomicky. Máme vlastné, dobre fungujúce obchodné a servisné zázemie, on-line katalóg na internete dostupný všetkým záujemcom, primeraný showroom priamo v Poprade a minimálne výdaje na bežnú prevádzku a tým šetríme peniaze Vás, zákazníkov.

4. Predávame kvalitné stroje
Predávame výhradne kvalitné stroje, ktoré sme sami overili v najtvrdších terénnych skúškach a u ktorých je predpoklad dlhej a bezproblémovej prevádzky. Naše stroje pred predajom vybavujeme o nové komponenty a "vychytávame všetky muchy". Nikdy nebudeme predávať zlé, alebo štandardné výrobky len preto, že sú lacné.

5. U každého stroja garantujeme záruku a servis v SR.
Všetko, čo predáme my, je pod našou plnou zárukou. Zároveň zákazník obdrží medzinárodnú záručnú knižku. Máme vlastný kvalitný servis. Naši technici sú plne pripravení vyriešiť akýkoľvek potencionálny problém. Náš zákazník je pre nás ta najdôležitejšia osoba.© Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk

Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam