logo
Nákupný košík

logo
Služby a informácie

Naša história

Vážení zákazníci, priatelia, ďakujem všetkým za Váš záujem.

Je to už nejaká doba, čo sa zrealizovala myšlienka presadiť sa na trhu so štvorkolkami ako predajca v tejto rozvíjajúcej sa oblasti. Už od roku 2006 sa aktívne venujeme tomuto biznisu a vždy sú to naši ľudia – zákazníci, obchodní partneri a členovia tímu vďaka ktorým sa neustále zlepšujeme a napredujeme.

Týmto všetkým ďakujem za priazeň.

Martin Špirko

Kľúčové momenty v našej histórii

2006 - v lete podpisujeme dealerské zmluvy s importérmi značiek CFMOTO, SMC, TGB, ARCTIC CAT a ACCESS MOTOR, v októbri otvárame pomerne veľký showroom vo Svite, predaná je historicky prvá štvorkolka zákazníkovi (CFMOTO Gladiator RX510)

2008 - po dvoch rokoch tvrdej práce sa vypracujeme na TOP predajcu v SR a ako jediní slovenskí dealeri dostávame pozvánku na návštevu továrne CFMOTO v Číne (celý článok TU)

2010 - v apríli zrealizujeme prvú expedíciu mimo Európy a vyrazíme na 3 týždne do afrického Maroka (celý článok TU)

2012 - koncom roka zaradíme do našej ponuky prémiovú kanadskú značku BRP, podpisujeme dealersku zmluvu s importérom na predaj produktov CAN-AM, SPYDER, SEA-DOO, SKI-DOO a LYNX.

2013 - v lete zrealizujeme ďalšiu expedíciu mimo Európy, tentokrát vyrážame do pohoria Pamír v centrálnej Ázii (celý článok TU)

2014 - začiatkom roka sa zúčastníme v Afrike diaľkového rally preteku (celý článok TU). V apríli zakladáme novú obchodnú spoločnosť s názvom SM GLOBAL s.r.o., na ktorú prevádzame všetky maloobchodné aktivity a showroom. Pôvodná spoločnosť 4-KOLKY s.r.o. ostáva naďalej aktívna a prevádzkuje servis a dopravu. Zároveň vznikla potreba väčších priestorov a preto sa cez leto sťahujeme do väčších priestorov v mestskej časti Poprad-Veľká.

2016 - začiatkom januára odlietame na štvrtú mimo-európsku expedíciu, tentokrát do Južnej Ameriky (celý článok TU). V apríli kupujeme pozemok v Poprade vhodný na výstavbu komplexného sídla /showroom, servis, sklady, kancelárie/ a začíname riešiť projekt budovy. Turbulentné časy v americkej spoločnosti Arctic Cat (predaj spoločnosti / Textron, nedostatok modelov) zapríčinili, že koncom roka podpisujeme dealersku zmluvu s importérom prémiovej americkej značky a rozširujeme ponuku o produkty POLARIS.

2017 - v októbri prijímame pozvanie od spoločnosti BRP a zúčastníme sa stretnutia importérov tejto značky v americkom Dallase (celý článok TU). Tesne pred koncom roka dosiahneme dôležitý míľnik, kedy po jedenástich rokoch, dvoch mesiacoch a štyroch dňoch od predaja prvej štvorkolky predávame a odovzdávame štvorkolku s poradovým číslom 1000. Táto naša jubilejná, tisíca štvorkolka je Can-Am Outlander MAX570 a šťastný majiteľ od nás dostáva množstvo doplnkov úplne zdarma.

2018 - ešte na konci roku 2017 nám stavebný úrad v Poprade vydáva všetky potrebné stavebné povolenia a tak v marci 2018 začíname so stavbou nového sídla, showroomu a servisu v Poprade.

2019 - výstavba nového sídla v roku 2018 prebiehala podľa plánu a bez zdržaní a preto 01.04.2019 oficiálne otvárame nový showroom aj servis na ulici Richarda Bekessa v Poprade. Začiatkom apríla letíme po jedenástich rokoch opäť do Číny na návštevu továrne CFMOTO (celý článok TU). V máji zrealizujeme ďalšiu expedíciu mimo Európy a opäť vyrážame na 3 týždne do afrického Maroka (celý článok TU).

2020 - začiatkom januára odlietame na celý mesiac do Južnej Ameriky otestovať CFMOTO MT650 (celý článok TU).

2021 - oddeľujeme produktorvú líniu motocyklov a trojkoliek a umiestňujeme ich do samostatného showroomu, ktorý sme v priebehu roka postavili a skolaudovali. Showroom s názvom MOTORIDER.SK sme umiestnili hneď vedľa našej hlavnej budovy. Zároveň súčastne spúšťame požičovňu motocyklov.© Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk

Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam