logo
Nákupný košík

logo
Služby a informácie

Servis

Naša spoločnosť je autorizované predajné a servisné miesto všetkých štvorkoliek, skútrov a motocyklov z našej ponuky a tak máme obrovský záväzok k naším dodávateľom, ktorí vyžadujú špičkové servisné zázemie ako aj fundovaných a kvalifikovaných mechanikov.

V našom servise sme pripravení na riešenie akéhokoľvek eventuálneho problému a prevádzame tu údržbu, nastavenia a opravy Vašich strojov a to záručné aj pozáručné. Servisné miesto máme kompletne vybavené potrebným náradím, vlastníme všetky diagnostické prístroje (Arctic Cat, BRP - Can Am ATV, SSV, Ski Doo, Sea Doo, TGB, CF MOTO, Polaris). V prípade potreby zabezpečíme dovoz štvorkolky do alebo zo servisu niektorým z naších vozidiel.

V zimnom období od začiatku decembra do konca marca ponúkame zimné parkovanie. Motocykle resp. štvorkolky sú parkované vo vykurovaných a kamerou monitorovaných zabezpečených priestoroch. Je veľmi vhodné naplánovať si v tom čase aj pravidelnú servisnú kontrolu na konci sezóny.
© Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk

Všetky práva vyhradené - www.stvorkolky.sk
Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam